Jak i czym tworzyć filmy Divx...

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
rafalkam2b
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 17 września 2004, 20:29

Jak i czym tworzyć filmy Divx...

Post autor: rafalkam2b »

Tak jak w temacie - jak i czym tworzyć filmy Divx żeby odtwarzała je PS2? Jak dać napisy do takiego filmu? Proszę o dokładne informacje.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dopiero co wróciłem ndo domqu i padam z nów więc będzie najszybciej i najkrócej jak sie da >

http://www.cdrinfo.pl/software/artykuly ... 0525000451
2BII!2B
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Wam tez po takim pi.....niu konsola chodzi jak wibrator wraz z charakterystycznym dźwiękiem??
bo ja o mało zawału nie dostałem :)
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sprecyzuj:

1. pi.....niu
2.Jak chodzi wibrator.
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

1 Piraceniu
2 jak zaczyna odczytywać płytę to wyje i stuka bardzo głośno i cała konsola się trzęsie
A tak w ogóle to dałem sobie już spokój.
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jak zaczyna odczytywać płytę to wyje i stuka bardzo głośno i cała konsola się trzęsie. A tak w ogóle to dałem sobie już spokój.
Ja bym nie ograniczał się do tematu piracenia - identyczny problem miałem w przypadku gry pt.: Suma wszystkich strachów. Nośnik oczywiście oryginalny, z kilkoma bardzo lekkimi rysami, tyle że CD, a nie DVD. W czasie odczytu z płyty myślałem że rozerwie konsolę.
Co ciekawsze to nie jedyna gra na CD jaką uruchamiałem, zarówno szpile z PSXa jak np. taki TTT chodzą cicho i bez problemów... sądzę więc że zaobserwowany problem jest związany z marną jakością płyty - wspomniany wcześniej SoAF nie należał do produkcji wysokobudżetowych i podejrzewam, że wydawca oszczędził na nośniku. Chuchając jednak na zimne proponowałbym odpalać na konsoli jedynie DVD wysokiej jakości.
2BII!2B
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

A więc teraz napiszę że to była płyta Platinium CD-RW bo specjalnie nagrałem na RW żeby sprawdzić czy działa to co nagrałem czyli film w formacie AVI.
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A więc teraz napiszę że to była płyta Platinium CD-RW
Nie rób nigdy więcej czegoś takiego! Jak już wkładasz homebrew do konsoli to tylko na płytach jednokrotnego zapisu, absolutnie markowe - TDK, Verbatim, Sony ewentualnie.
2BII!2B
ODPOWIEDZ