Zakup PS2

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Diego
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2008, 23:39

Zakup PS2

Post autor: Diego »

Stoję przed zakupem PS2, z tym że nie bardzo wiem którą wybrać - slim czy zwykłą (grubszą) wersję. Oraz co oznaczają ten numerki przy każdej z nich, np. 70002 itp. Proszę o wskazówki.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Stoję przed zakupem PS2, z tym że nie bardzo wiem którą wybrać - slim czy zwykłą (grubszą) wersję.
Zalezy na czym Ci zalezy:
- cena, bezawaryjna praca, dobra obsługa modchipów, wygoda użytkowania z przeróbką... "gruba" wersja konsoli
- nówka niesmigałka, czyli sklepowy egzemplarz z gwarancją Sony... odchudzony slim.
co oznaczają ten numerki przy każdej z nich, np. 70002
Model - im wyższa numeracja tym nowsza wersja konsoli, a im nowsza tym mniej błędów poprzedniczek zawiera, co jest niezwykle istotne przy zakupie "grubych" PS2-ek.
2BII!2B
aspen
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2009, 21:54

Post autor: aspen »

Ja tam mam Sony PlayStation 2 Slim i jestem zadowolony i nie rozumiem co masz na myśli mówiąc , że jest odchudzona ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nie rozumiem co masz na myśli mówiąc , że jest odchudzona ?
Głównie rozmiar konsoli, choć rozumie się samo przez się że by zmieścić bebechy do mniejszej obudowy również elektronika musiała zostać zmniejszona.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ja jeszcze od siebie dodam, iz wersje cienka, czy to stara, czy nowa z wbudowanym zasilaczem, warto kupic z uwagi na nieporownywalnie mniejsze koszty nowego czytnika - rynek wtorny duzych PS2 to niestety legiony egzemplarzy z zajechanymi przez niechlujow laserami i wybierajac te opcje, nalezy liczyc sie z koniecznoscia ewentualnej wymiany.
ODPOWIEDZ