MC format ??

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Exhard
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 grudnia 2007, 13:58

Post autor: Exhard »

dobra a co sie dzieje jak poznac ze karta pamieci jest juz sformatowana? znaczy bo zrobilem cos i zgasl ekran wczytalo cos z mp3(mam taka lampke ze jak mp3 parcuje to ona miga) zgasl ekran i koniec do tak powinno byc?

edit1: ok jestem chyba wpolowie drogi juz moje urzadzenie jest kompatybilne z tym ale teraz ja ktego formata zrobic poniewaz nie wiem co kliknac w co wejsc wciskam R1 bo L1 to (text editor )pod R1 jest "Run HDD Manager" to to? ale wchodze w to wciskam jeszce raz r1 wyskakuje mi okinko w prawym gornym rogu i tam jest create, remove, rename, expand, format z czego tylko create i format mozna uzyc.
ale jak klikam format to w lewym gornym rogu tam czerwony napis wyswiatla sie "HDD format Failed" a ponziej " HDD information Ready..." wiec nie wiem czy to tak sie robi tego formata czy jakis inny sposob czytalem cale radme ale to co bylo by mi potrzebne to chyba tylko 1 pkt.

edit2: sry za rządek ale nie wiem jak tu sie edytuje jak mozesz napisz mi to
....>....>....>....>.... w taki sposob w co mam wejsc bo juz 3 dni sie z tym mecze i nie wiem co mam zrobic czy reklamowac czy nie bo gosciu mowi ze formata trzeba walnac ehh.. i tak wkolko
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No nie wiem co w tym takiego ciężkiego, ale niech będzie - mała instrukcja krok po kroku:
1) Ściągasz, rozpakowujesz i wypalasz na płytkę DUMBIOS
2) Ściągasz, rozpakowujesz i kopiujesz na MP3 mckillera czyli plik "MCFORMAT.ELF"
3) wkładasz memorkę do slotu1 (drugi pusty), wpinasz mp3 do portu usb konsoli, uruchamiasz PS2 i startujesz DUMBIOSa (choćby przez SwapMagic CD).
4) Jak będziesz miał na ekranie główne menu DUMBIOSa to wybierasz w nim File Browser (X).
5) przechodzisz do urządzenia USB, tzn wybierasz mass:/ za pomocą kółka
6) jeśli urzadzenie jest obsługiwane powinna Ci się wyświetlić lista plików znajdujących się na MP3, teraz wybierasz (O) MCFORMAT.ELF
7) załaduje Ci się MCKiller, w którym formatujesz memorkę ze slotu 1 przyciskiem L1
8) wszystkie dane zostaną usuniętę, memorka będzie pusta

żeby sprawdzić czy proces przebiega poprawnie możesz zapisać na mc0 jakąś grę, a następnie ponownie ją sformatować, jesliw Browserze konsoli pojawią się a później znikną save`y to znaczy ze wszystko gra.

Proste no nie?
2BII!2B
ODPOWIEDZ