PSX Multi Converter [PSX MC 3.22]

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
foockzord
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 26 września 2007, 17:20

PSX Multi Converter [PSX MC 3.22]

Post autor: foockzord »

Witam mam kolejny problem :oops:
Tym razem jest to program PSX Multi Converter, juz mialem wczesniej z nim do czynienia i udalo mi sie za pomoca tego programu zgrac na HD mojego kompa bardzo duzo filmikow z gier :) Dzisiaj sobie sciagnalem od nowa ten progs i sa problemy z ripowaniem filmików, otoz ripuje mi filmy do formatu avi, jak odtwarzam filmy w jakimkolwiek programie (WMP, Media Player Classik . itp) to obraz jest czarny i tylko slychac dźwięk. Co moze być powodem braku obrazu ?
Uzywałem defaultowych ustawien jakby co :wink: Wczesniej tez uzywalem tych ustawien a nie bylo problemów z obrazem. Zapodam Wam fotki z moimi z tymi ustawieniami:

ObrazekObrazekObrazek

Probowalem juz z innymi kodekami (Xvid, x264, Microsoft MPEG-4, i wiele innych) ale nadal jest to samo, mam zainstalowany na kompie K-Lite Codec Pack Full, który radzi sobie z kazdym formatem video. Jeśli ktos jest w stanie mi pomóc wysylam wirtualnego browara :mrgreen:
BTW: Znacie podobne programy które potrafia bezposrednio ripowac filmiki PSX z plyty do AVI tka jak Psx Multi Converter ? edit : OK znalazlem w Waszym downloadzie PSmplay <zastydzony>
ODPOWIEDZ