Głosujemy na najgłupszego zawodnika ISS Pro Ev 2...

Ogólne dyskusje na temat gier.
Rafaelles
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 03 sierpnia 2003, 15:43

Głosujemy na najgłupszego zawodnika ISS Pro Ev 2...

Post autor: Rafaelles »

Proszę o podawanie imion i nazwisk kolesi, którzy maxymalnie was wkurzyli w ISS...(niekonieznie w 2.). Przy okazji podawajcie moze nazwiska i kraje jakichs gwiazd, mało znanych. Chodzi mi na przykład o Nigeryjczyka Babangid(SpEED 19). Semau (nigeria) - speed 19.
Lord Rafaelles
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Heh, więc od początku... Nie bardzo wiem o co chodzi w temacie, bo całkowiecie co innego napisałeś powyżej. Mamy podawać najgłupszych piłkarzy czy też takich, którzy nas najbardziej irytują :) ??? Ja podam tych i tych :
Gupki:
Fabien Barthez (wszystkie części) - popełnia bardzo dziwne błędy stojąc na bramce, tj. szmaty między nogami, piłka przelatuje przez ręce; u mnie był nawet taki bug, że biegnąc do bramki wbił sobie gola głową :)
Roberto Carlos (wszytskie oprócz WE 2002/PES 2) - zawsze rozpędza się 20m przed uderzeniem wolnego i zawsze piłka przelatuje 10m nad bramką :D
Nwankwo Kanu (wszytskie) - mimo iż w realu bardzo lubię tego zawodnika (kto ogladał hat-trik w meczu z Chelsa ten wie ;)), to w ISS'a lubic go nie można właśnie z powodu głupoty. Jest wielki - 197cm wzrostu - o ile się nie mylę, ale strzał nogą, a przede wszytskim głową ma tragiczny...
Irytki
Olivier Bierhoff (ISS Pro Evo 1) - coś okropnego, wysoki, doskonałe umiejętności wyskoku i gy głową (jump 8, head 9!) i dosłownie każda piłka na jego czole kończy się bramką... chyba, że wali z baniaka zza pola karnego :) - wtedy czasem nie popadnie, albo trafi w słupek/poprzeczkę :D
Olivier Kahn (wcale nie jestem antyszkopem :) - wszytskie części) - Broni, to czego nie powinien obronić i wyjmuje takie pewniaki, ze hej - maksymalne podirytownaie z mojej strony
Cała Holandia i Brazylia (wszystkie części) - nienawidzę tych druzyn, pozatym grają tam jakies cyborgi, które na Hardzie nie raz napsuły mi humor...
To tyle na ten temat...

Jeśli chodzi o mało znanych, a wybitnych zawodników to jest ich wielu, aczkolwiek kilku cyborgów też się znajdzie.
1) Druzyny, którymi gram, czyli Nigeria i Kamerun oraz RPA - mogę pisać i pisać o zaletach, a wad nie znajdą :)
Kam : Mboma - wg. mnie najlepszy zawodnik w grze, Simo'O - speeeeeeed, Sang'O - mój ulubiny bramkarz, Ndo'O - świetny rozgrywający, Jabe (jump 9 - ach ten wyskok :))
Nig : Oliseh (power 9), Okocha - doskonała technika, drybling, świetnie wali wolne, West - najlepszy stoper w grze, Amokachi (w ISS Pro Evo 1 tworzył wspaniały duet z Babangidą, speed 9!)
RPA : McCarthy - przede wszytskim, atak i pomoc - zresztą popatrz sobie na staty - jest na co...
2) Reszta świata
Rumunia : Hagi (genialny off. pomocnik, świetny strzał, genialny drybling i tech.), Ilie (napastnik, power8!, acc8!)
Jugosławia : Mihajlowic (niesamowity strzał, doskonały defensor, wybitnie uderza wolne pow8, acc8, curv9!!!), Kiznan (napastnik, świetny strzał, technika, i drybling [8])
Chorwacja - CAŁA, a szczególnie Jorni (speed9!) i Suker (acc9!) - świetny napastnik
Na razie tyle, bo nikomu nie zechce się czytać :) Następna porcja "ukrytych talentów" niebawem.
To be continued...
C.D. 15.08.2003
Maroko - Haji - moim skromnym zdaniem jest to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników w grze; na jego statystyki składają sie wyłącznie 7 i 8 (oraz jedna 4 w def.), gość ma nieprzeciętną technikę [8] i drybling [8], ponadto świetnie strzela z niedalekich odległości (20-25m), bajecznie podaje [pass8]. Na dodatek gracz ten ma 8 wytrzymałości, dlatego może biegać cały mecz i praktycznie w pojedynke wygrywać spotkania. POLECAM do Dream Team'ów.
Urugwaj - Reycoba - mimo, iż jest znanym zawodnikiem jest często niewiedzieć czemu niedoceniany i rzadko widuje się go w DT, statystyki ma zbliżone do tego, co prezentuje Rivaldo, czyli : pow8!, acc8!, tech8, dryb8!, ponadto pacjent ma 8 w podkręcaniu i dlatego też znakomicie bije wolne nawet a większych odegłości. Polecam do DT (u mnie gra w pierwszym składzie).
Paragwaj - Oprócz Chilaverta (de facto najlepszego bramkarza w grze) w druzynie wyróżniają się dwaj znakomici obrońcy : Gamarra (oprócz def9! ma head8! i jump8! także znakomicie gra głową) i Arse (znakomity zarówno w defensywie jak i w ofensywie - ma 9! wytrzymałości, niezastąpiony przez cały mecz)
Meksyk - Campos - czyli jak dla mnie drugi bramkarz gry, mimo niskiego wzrostu ma satytsyki diabła, czyli def9!, resp.9!, jump9!, a do tego speed7 i acc8!!!, polecam do DT na zmianę za Chilaverta :)
To chyba wszystko, jak mi się jeszcze ktos przypomni (mam nadzieję, że nie to dopiszę)
ODPOWIEDZ