Najpierw PS2, teraz PC :-(

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Koniu
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2006, 11:59

Najpierw PS2, teraz PC :-(

Post autor: Koniu »

Witam wszystkich serdecznie... Trzy dni temu straciłem swoją kochaną PS2... Naprawa jest już podobno nieopłacalna :? Piszecie tu dużo o emulacji PS2 na PC... Mam orginalną Gran Turismo 4 i chciałbym zemulować ją na moim PC... Komputer jest wypasiony, więc myślę, iż nie będzie problemu jeżeli chodzi o konfiguracją sprzętową... Jeżeli dalibyście mi link do najlepszego emulatora PS2, wraz z wtyczkami itp. byłbym bardzo wdzięczny...
Pozdrawiam :P

PS. Czy GT4 chodzi bezproblemowo na Emu?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Koniu pisze:Witam wszystkich serdecznie...
Również witam na forum
Koniu pisze:Trzy dni temu straciłem swoją kochaną PS2... Naprawa jest już podobno nieopłacalna
Jeśli padł laser i jesli to gruba konsola to koszt nowej głowicy HD7 wynosi około 240zł + montarz.
Koniu pisze:Jeżeli dalibyście mi link do najlepszego emulatora PS2, wraz z wtyczkami itp. byłbym bardzo wdzięczny...
Linki:
Emulator: http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Dow ... le&plik=84
Dodatkowy plugin graficzny: http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Dow ... e&plik=130
Koniu pisze:PS. Czy GT4 chodzi bezproblemowo na Emu?
To kwestia gustu, jesli wolna praca i błędy graficzne Ci nie przeszkadzają to można powiedzieć że bezproblemowo.
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

"Mam orginalną Gran Turismo 4"
choc jeden co potrafi kupic gre ;-]

Na twoim miejscu puscil bym czarnulke na allegro jako uszkodzana , sprzet i gre osobno a moze bys cos kasy wytargal z tego gó**na (bez urazy ale jak slysze o modelu SCPH 30004 to mi sie zygac chce) :?
Skad wiem ze SCPH 30004 ?
"Naprawa jest już podobno nieopłacalna"
Oto odpowiedz.
50_cent
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 12:31

Post autor: 50_cent »

lol<LOL>

[mod] nie ma to jak nic nie wnoszacy post - juz drugiego sie doliczylem w jeden dzien :P[/mod]
ODPOWIEDZ