Arkadia and misc

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Arkadia and misc

Post autor: winter_mute »

Co prawda karnawał w pełni i powinniśmy zaszaleć, aczkolwiek idąc za przykładem developerów ;] którzy ostatnimi czasy uparcie milczą, zaczniemy ten rok od cichej aktualizacji w chill-out`owym klimacie. Tak więc jeśli chodzi o zmiany na stronie to:
  • standardowo nastąpiła cykliczna szychta `przyjaciela PSEmu.pl` w rotatorze bannerów serwisu - jak zawsze zainteresowani zostali poinformowani drogą mailową, ale pomyślałem że raz na ruski rok warto wspomnieć w niusie o egzystencji ww. podstrony i ciągłej działalności opisanego w akapicie programu.
  • zaktualizowałem skrypty Arkadii, dzięki czemu zniknęło sporo błędów z poprzedniej odsłony opisywanego działu, a pojawiła się między innymi opcja komentowania gier i rozgrywania turniejów... którą to wypróbujemy sobie w najbliższej przyszłości.
  • skoro o usuwaniu mowa to warto wspomnieć że z ww. sekcji zniknęła gra, na którą uskarżało się ostatnio kilka osób - Plasmanaut v2... na jej miejsce pojawiło się natomiast kilka innych tytułów: Sudoku, Frogger, Pol, Moon cave i Looser
W końcu chciałbym poinformować Was o fakcie, iż z tytułu długoletniego stażu, zasług wobec serwisu i prezentowanej na forum postawy użytkownicy Muzzy^F8 oraz Zardon dołączyli do grona osób uprzywilejowanych otrzymując rangę moderatora oraz wszelkie uprawnienia niezbędne do piastowania tegoż stanowiska. Na tym zakończę, życząc Wam miłej zabawy, a świeżo-upieczonym mod`om miłego trolobicia :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Podziekowal. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

No cóż, też podziękuję (a co mi tam! :D raz się żyje...)
A z tej okazji przygotowałem kilka ciekawych gifów... sami zobaczcie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


...można powiedzieć, że jest to dedykacja dla pewnych osób, które pojawiły/pojawią się na www.psemu.pl :)

p.s. zapomniałbym - mój 200 post :D
Obrazek
ODPOWIEDZ