Pad psx na pc

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
ZeuS22
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 27 sierpnia 2006, 08:36

Pad psx na pc

Post autor: ZeuS22 »

Witam!

Mam oryginalnego pada do PSX oraz zakupione dwie przejsciówki(firma: MANTA) do pc alby podłączyć padzika. Na początku wszystko działało znakomicie do czasu gdy coraz czesciej zaczeło zanikać wykrywanie pada(lekkie ruszanie kabelkiem pomagało ale juz nie pomaga...).

Co sie dzieje?
Mianowicie to ze gdy podłączam pada pod jedną przejsciówke to wogóle jej nie wykrywa ( po podłączeniu powinno wykryć automatyczeni bez ręcznej konfiguracji).
Natomiast z drugą mam inny problem. Po podłączeniu wykruwa mi jako nieznane urządzenie mimo ze sterowniki są zainstalowane (jesli ich nie ma to wykrywa jako 6 przyciskowa konsloa do gier wiec sterowniki tak naprawde nie są potrzebne cyba ze ktoś chce mieć wibracje)
Jeśli kotś by coś na ten temat wiedział to bardzo prosze o odpowiedz bo nie wiem czy mam kupić nową czy moze jednak coś ja zle robie... :/
ps. kabel nie wygląda noa obruszany a przejsciówka przestała działać lada moment...

pozdrawiam i z góry dziekuje!
DuMiaN
Junior
Junior
Posty: 23
Rejestracja: 06 grudnia 2005, 23:24
Kontakt:

Post autor: DuMiaN »

Moim zdaniem winna jest przejściówka, jeśli masz jakąś gwarancję to spróbuj ja wymienić na nowa.

Zamówiłem kiedyś przejsciowke z allegro i po podlaczeniu do kompa wykrywalo jako nieznane urzadzenie, pozniej okazalo się, że przejsciowka była zepsuta i sprzedawca wymienił na nową.
Obrazek
_m_
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 15:53

Post autor: _m_ »

DuMiaN , dzięki bardzo!!! Szerze to spodziewałem się takiej odpowiedzi... :D
Już odsyłam sprzęt do sprzedajćego :twisted:

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ