PS2 MODEL 50004 ZABEZPIECZENIE LA GWARANCJA!!

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

PS2 MODEL 50004 ZABEZPIECZENIE LA GWARANCJA!!

Post autor: Misiek »

Witam mam do zaoferowania fabrycznie nowa konsole PS2 Model 50004 zmodowana Chipem ripper 3.4

Gwarancja Poł roku na konsole trzy lata na przerobke reszte informacji na aukcji
http://allegro.pl/show_item.php?item=121043812

EDIT: SPRZEDANA
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2006, 15:31 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie będe się czepiał ale mam parę pytań:

1) Nie pisze tego przez złośliwość, ale co sie stanie gdy sprzęt się sypnie? Nie dość że konsola conajmniej 20 miesięcy temu została wycofana z produkcji i sprzedazy to na dodatek została rozkręcona oraz wmontowano w nią chip! Reklamacja w punkcie serwisowym Sony odpada więc... co pozostaje i kto właściwie wystawia ta gwarancje?

2) Jakim cudem kilkudziesięczno-miesięczna, rozkręcana i modyfikowana konsola jest "FABRYCZNIE NOWA".

3) Zrzera mnie ciekawość jak wygląda dodawana do zestawu "BEZAWARYJNA PRACA DZIęKI ZABEZPIECZENIU..." czy to cos lateksowego, czy może jest to zabezpieczone w inny sposób organiczne ciało z blond dodatkami i dużymi oczami. Jesli to drugie to biorę zestaw w ciemno.

4) Dlaczego " KONSOLE O MODELU 50004 SĄ O WIELE BARDZIEJ WYDAJNE NIZ KONSOLE PS2SLIM"?

5) Od kiedy to "BLOODY ROAR 3 ORAZ SUPER DRAGON BALL Z" to dwie najlepsze bijatyki na PS2?

6) Co to jest:: "AUTODETEC" i "NETWORD ADAPTER"? Będe grzeczny i o innych błedach nie wspomnę?

7) Czy nie sądzisz że cena jest za wysoka? (Za taką cene mozna bez problemu złożyć zestaw w którym znajdzie sie - półroczne nieprzerabiane PSTwo, Swap Magic, dwa oryginalne pady i memorka czyli wszystko co graczowi do szczęścia potrzebne)
2BII!2B
ODPOWIEDZ