LOL

Wypowiedz się na temat tego Forum
lolerixe

LOL

Post autor: lolerixe »

Ze co niby co ja kradne, wez facet sie puknij :P moze ci pomoze.
Mowie ze przez emula sciagnolem od kogos z kąpa a nie kradne..
ps
Na przyszloosc uwazaj z slowami i oskarzeniami kogos jak nie masz zielonego pojecia.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Teraz mnie rozbawiłeś :D

Pozwól że Ci coś dziecko wyłuszczę - DOWOLNE ściąganie komercyjnego softu z internetu nie posiadając własnej wersji tegoż jest piractwem (nie biorąc pod uwagę wszelkiej maści wersji testowych czy software'owych), a piractwo jak na to nie spojrzeć jest kradzieżą. Jeżeli jeszcze tego nie rozumiesz to mi przykro. Skoro więc piszesz że:
lolerixe pisze:przez emula sciagnolem
to znaczy, że ukradłeś :-) Proste? Proste.

Poza tym:
1 - ściągnĄłem nie ściągnołem
2 - rejestrując się na tym forum zgodziłeś się na przestrzeganie obowiązujących tu zasad, które mówią, że wszelkie pytania o dowolną nielegalną rzecz (czy to soft czy klejnoty koronne) NIE SĄ TOLEROWANE. Olewając panujące tu zasady wymagając jednocześnie od nas pomocy zachowałeś się jak gówniarz, przez co zostałeś przez BzyRes'a adekwatnie potraktowany.
3 - jeżeli masz coś do powiedzenia tylko jednej konkretnej osobie (czy to modowi czy userowi) pisz jej to na PW, jeśli koniecznie chcesz, aby inni również mogli sobie poczytać, to załóż taki temat w odpowiednim dziale, bo zaśmiecanie forum również nie jest tolerowane.

Tyle.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Widzisz - jeszcze o tym nie wiesz, ale juz sie osmieszasz.

Nie wnikam, czy gre sciagnales przez P2P, z FTP czy z WWW. Jesli nie posiadasz jej w wersji oryginalne, a NA PEWNO nie posiadasz - ukradles ja. Mozesz to sobie nazywac "przez emula sciaganiem od kogos z kapa"; ja nazywam to zlodziejstwem. Bo lubie nazywac rzeczy i zjawiska po imieniu.
lolerixe

Post autor: lolerixe »

tylko nie dziecko chlopie.
a napewno to ty nie masz czego innego, bo jak cie interesi to mam orginal pudelko, opakowanie i paragonik CTR na pleja(w tym wypadku to nie kradziesz), tylko cd juz sie zjechal i konsola padla wiec kozystam z emulatorow na PC.

w jednym sie pomylilem i do tego przyznam... ze psp to nie ps..to moj blad...
pozdro i pamietaj o tym zeby nie oskarzadz ludzi nie majac rozeznania w temacie.

A i sory ze wam forum zasmiecam...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

tylko nie dziecko chlopie.
A jak sie do ciebie zwracac, skoro podniecasz sie straszliwie, jak dziecko wlasnie, a w dodatku robisz bledy ortograficzne ze spieciokrotniona czestotliwoscia - jakby nie bylo slownikow ortograficznych / sprawdzania pisowni w MS Word / Google.
a napewno to ty nie masz czego innego, bo jak cie interesi to mam orginal pudelko, opakowanie i paragonik CTR na pleja(w tym wypadku to nie kradziesz), tylko cd juz sie zjechal i konsola padla wiec kozystam z emulatorow na PC.
Szkoda, ze afiszujesz sie tym poniewczasie. Jak przelecisz wzrokiem po tematach tego dzialu forum, z cala pewnoscia zauwazysz, ze nagminnie powtarzaja sie sytuacje, w ktorych ktos prosi sie o pomoc w zwiazku z ISO pobranym za posrednictwem witryny X badz poprzez P2P Y. Sprawa zostala jasno okreslona w regulaminie / FAQ / oraz watkach podobnych do TEGO. Dlatego nie dziw sie, ze klew nas zalewa, gdy widzimy kolejny temat zwiazany z tymze zagadnieniem.

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawe, oryginal CTR smiga pod ePSXe bez najmniejszych problemow. Kombinuj kompletna, sprawdzona i dzialajaca wersje - daje slowna gwarancje, ze sobie pograsz.
pozdro i pamietaj o tym zeby nie oskarzadz ludzi nie majac rozeznania w temacie.
Nie okreslilem cie zlodziejem w sposob bezposredni, jednak nie ukrywam faktu, ze mnogosc podobnych sytuacji z tego forum, coraz bardziej sklania mnie do tego, by osoby emule'ujace i torrent'ujace, traktowac z gory, bez zbednych ceregieli i dociekania jedynej, slusznej prawdy.
A i sory ze wam forum zasmiecam...
Nastepnym razem, pisz albo w innym dziale albo slij PM / maila z zazaleniami. Nie widze najmniejszego powodu, by zakladac taki temat w chybionym miejscu na dodatek, skoro masz czyste sumienie. Zwykle poirytowanie.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Re: LOL

Post autor: Daniu »

lolerixe pisze:Ze co niby co ja kradne, wez facet sie puknij :P moze ci pomoze.
Mowie ze przez emula sciagnolem od kogos z kąpa a nie kradne..
ps
Na przyszloosc uwazaj z slowami i oskarzeniami kogos jak nie masz zielonego pojecia.
Zaprzeczasz samemu sobie najpierw piszesz że ściągasz z eMula a później piszesz że masz oryginalną wersje. Czegoś tu nie rozumiem :roll: .
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ