ISS3 na PC

Ogólne dyskusje na temat gier.
Shanti
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 05 grudnia 2002, 16:16

ISS3 na PC

Post autor: Shanti »

Gierka jest niezła dużo lepsza od Fify, ale niestety ma bardzo wysokie wymagania sprzętowe, chociaż jako wymagania podane jest pentium III 800Mhz to nawet na Duronie 1300 gierka chodzi słabiutko i dopiero na Athlonie 2100+ śmiga na maxa. Wydaje się że gierka nie wykorzystuje dopalacza 3d zawartego w karcie bo znaczenie ma tu właściwie tylko prędkość procesora a gra pracuje w 640x480 32bity i nie można zmieniać rozdzielczości. Może ktoś wie coś o jakimś patchu do tej gierki lub stronke na której można by znaleźć trochę informacji o tej grze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Słyszałem trochę o tym tytule i odnosząc to do Twojej wypowiedzi stwierdziłbym, że:
Gierka jest niezła dużo lepsza od Fify,
Może i lepsza od FIFY, ale ponieważ jej produkcją zajeło się jakiś nędzny odłam KONAMI niestety jest o wiele gorsza od PSXowych kuzynów wypuszczonych ze stajni KCETu tj. np.: ISS PE2 i cała seria Wining Eleven.
niestety ma bardzo wysokie wymagania sprzętowe, chociaż jako wymagania podane jest pentium III 800Mhz to nawet na Duronie 1300 gierka chodzi słabiutko i dopiero na Athlonie 2100+ śmiga na maxa.
A gry tj. WE czy ISS PE2 odpalisz płynnie na ePSXe już na kompie wyposażonym w 500Mhz-owy procek, 64MB RAM i jakiegoś GF.
gra pracuje w 640x480 32bity i nie można zmieniać rozdzielczości.
W przeciwieństwie do gier odpalanych pod ePSXe gdzie maksymalną rozdziałkę ograniczają jedynie możliwości Twojej karty graficznej.
Może ktoś wie coś o jakimś patchu do tej gierki lub stronke na której można by znaleźć trochę informacji o tej grze.
Niestety nie słyszałem o takiej łatce.

Podsumowyjąc: Czy ja wiem czy ISS3PC jest opłacalnym zakupem? Raczej NIE - słaba grywalność, mega wymagania sprzętowe.... Lepiej pociupać w PES2 - całkowite przeciwieństwo tej nędznej PCtowej podróbki - gra niewiele kosztuje, ma małe wymagania i oferuje mega miodność jakiej nie przebije żadna FiFa, ani inny tytuł wydany na PCta jeszcze przez długi czas.
2BII!2B
Shanti
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 05 grudnia 2002, 16:16

Post autor: Shanti »

Ale ma jeden plus, tryb multiplayer, a z grywalnością wcale nie jest tak źle grałem w iss'y na emulatorze psx'a i uważam że ta gierka im doruwnuje, a w trybie multiplayer bedzie jeszcze lepsza (tylko te wymagania sprzetowe, przez nie nie mam z kim pograc).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ale ma jeden plus, tryb multiplayer
To żaden adrgument - multiplayer wcale nie świadczy o wyższości wersji PC od PSXowej... bo równie dobrze możesz ciurlać w ten sposób na ePSXe zarówno przez LAN jak i i-net (a tu CyberPad 1.3 naprawdę rządzi). Co więcej masz aż 3 interfejsy gry sieciowej pod ePSXe - stary CP (są z nim kłopoty), nowy CP (opart na kailerze - poprostu miodzio) no i NetSock, którego od miecha nie mogę uruchomić...

Do wyboru... do koloru :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ