Naelcedka (naklejka na laptopa)

Piszta co chceta
naelcedka
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 11:22

Naelcedka (naklejka na laptopa)

Post autor: naelcedka »

Naelcedka to firma, która pojawiła się na rynku 2, 5 roku temu. Jest ona na polskim rynku coverów na laptopy pionierem i może się poszczycić patentem na taki wyrób. Został on stworzony przez założycieli firmy, jest to ich oryginalny pomysł. Przez ten czas zdążyła wypromować swoją markę dzięki współpracy z prestiżowymi firmami jak i dzięki uznaniu przez indywidualnych klientów. Zajmuje się produkcją naklejek na klapy laptopów. Funkcja naklejki jest dwojaka. Na równi spełnia ona rolę ochronną, zabezpieczając delikatną obudowę przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Spełnia też rolę estetyczną. Można na niej umieścić jeden z 3,5 mln wzorów jakie przy pomocy serwisu fotolia drukujemy. Dla najbardziej indywidualnych klientów istnieje możliwość wydrukowania własnego zdjęcia. Naklejkę można dopasować do każdego laptopa. Możliwe jest wycięcie otworu na logo jak i zawiasy. Nie zostawia ona na laptopie żadnych śladów. Jest wyposażona w mocny ale nieinwazyjny klej, także w każdej chwili można ją bez problemu usunąć. Produkt ten jest drukowany przy pomocy najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu co przyczynia się do jego wysokiej jakości. Może poszczycić się dobrą rozdzielczością jak i soczystością kolorów. Naelcedka jest sklepem internetowym. Prowadzi sprzedaż poprzez allegro i swoją stronę. Prowadzi też telefoniczną i mailową obsługę klienta przez co ten informowany jest na bieżąco na jakim etapie realizacji jest jego zamówienie. Paczka z wysyłką dostarczana jest do drzwi w przeciągu 1,5 tygodnia.
wawa111
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 12:55

Post autor: wawa111 »

Wiele takich stron z naklejkami na laptopy jest, w sklepie tutaj np. **** możesz dopasować sobie rozmiar jaki chcesz, nie wspomne o tym że jest masa kolorów do wyboru.

[mod] dziękujemy za odgrzewanego kotleta i wpis z linkiem do komercyjnej strony, niemniej tego typu reklamy, nie są tu mile widziane
/w_m [/mod]
ODPOWIEDZ