Ff8

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Maximus
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 19:45

Post autor: Maximus »

wole ladniejesze tlo w zasadzie b.podobne do tego z psx niz postacie,,, na open gl 1.75 mialem taka grafe ze pozal sie boze zero przyjemnosci aczkollwiek postacie b.dobrze wygladaly co do rozdzielczosci ustawilbym full ekran tyle ze cos mi sie pieprzy na tej wtyczce i takiej mozliwosci nie mam ustawie full ekran 800x600 tlo robi sie czarnie poczym wylatuje male okienko gdy zrobie 1200 na iles tam pojawia sie czarny ekran i zaraz monitor sie wylacza ! ? :> :) hehe dziwna sprawa dlatego wlasnie gram w okienku co do dzwieku ten mi wystarcza sprobuje na tych ustawieniach ktore dales tak czy owak nie wiadomo co rozwiaze problem scietych napisow

:wink:

edit

roznica jest lecz hm jak dla mnie to niewielka naprawde graficznie na tych ustawieniach co mam obraz jest very podobny do tego z konsoli tyle ze postacie sa jakie sa lecz da sie to przezyc :) poza tym na tym co mi podales napisy sa nieco rozmazane kole w oko :P
FF 9 r0X
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

No dobrze.....
to ja też mam pytanie o FF8.
Czy ktoś próbował już może konwertować sobie save'y w memorce za pomocą jakiegoś managera - konkretnie chodzi mi o przekonwertowanie zapisu FF8 z PAL do NTSC - zacząłem grę na 1CD PAL a pozostałe będe miał NTSC. Nie jestem pewien czy będzie mi się chciało zaczynać jeszcz raz... Jeśli wersje są identyczne, to może wystarczy zmienić product code, identifier i country i emulator to przełknie.... wiecie coś na ten temat?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Próbowałeś już w PSXMemTool :?:
2BII!2B
nosmile
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 29 września 2003, 09:13
Kontakt:

Post autor: nosmile »

winter_mute pisze:Próbowałeś już w PSXMemTool :?:
Czyli może się udać?
Jak tylko dostanę płytki w ntsc to spróbuję.

------------------------------------
Potwierdzam!
memtoolem zmienilem kod kraju oraz identyfikator i kod produktu i save'y dzialaja.
------------------------------------
ODPOWIEDZ