We 2002 problemy z klawiatura...

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
dukekubas
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 lipca 2006, 14:51

We 2002 problemy z klawiatura...

Post autor: dukekubas »

Uzywajac ePSXe, gram w we2002 japonska wersja Iss Pro i po nacisnieciu kilku klawiszy nie moge strzelic...Mam Win XP..Co robic?
djpeja
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2006, 16:40

Re: We 2002 problemy z klawiatura...

Post autor: djpeja »

dukekubas pisze:Uzywajac ePSXe, gram w we2002 japonska wersja Iss Pro i po nacisnieciu kilku klawiszy nie moge strzelic...Mam Win XP..Co robic?
popatrz jak najpierw skonfigurowales
nuda
dukekubas
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 lipca 2006, 14:51

Post autor: dukekubas »

wszystko jest dobrze skonfigurowane. problem jest tylko gdy naciska sie kilka przyciskow (np. gora-prawo-strzal)...
djpeja
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2006, 16:40

Post autor: djpeja »

dukekubas pisze:wszystko jest dobrze skonfigurowane. problem jest tylko gdy naciska sie kilka przyciskow (np. gora-prawo-strzal)...
hmm sluchaj a moze gra sie analogiem?
nuda
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

dukekubas pisze:Uzywajac ePSXe, gram w we2002 japonska wersja Iss Pro i po nacisnieciu kilku klawiszy nie moge strzelic...Mam Win XP..Co robic?
Ja bym obstawiał że to jedna z tych wspamniałych klawiatur, które nie umozliwiają wciśnięcia kilku przycisków naraz - miałem kiedyś taka w której maksymalnie mozna było wcisnąć tylko 2 a na 3 już nie reagowała. Kwestię wadliwej klawiatury rozwiązał zakup gamepada w przypadku którego bez problemu mozna wcisnąć wszystkie przyciski naraz i system czy też emulator nie widzi w tym najmniejszego problemu.

Tobie zaś polecam pobawienie się ustawieniami tj. opóźnienie i częstotliwość powtarzania w systemie a dokładniej rzecz ujmując {Panel Sterowania > Klawiatura} lub puszczenie klawiszy kierunkowych przed oddaniem strzału.
2BII!2B
ODPOWIEDZ