pomuzcie skonfigurowac ePSXe do gry Crash team racing

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
joker
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 17:08

pomuzcie skonfigurowac ePSXe do gry Crash team racing

Post autor: joker »

Niech ktos mi pomoze skonfigurowac ePSXe do gry Crash team racing bo nie wiem jak to mam zrobic :( . Z gory dziekuje
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze >
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Kom ... tytul&id=8

Po drugie >
w czym właściwie problem bo jak dla mnie oprócz niedogodności wspomnianej w powyzszym wpisie (w przypadku gry US NTSC) gra śmiga wyśmienicie na podstawowej konfiguracji pluginów.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zerknij. Konfiguracje poszczegolnych pluginow masz dokladnie opisane w dziale Artykuły. I w czym problem?
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

Spróbuj uruchomić grę jako ISO.
Możliwe że posiadasz jak wielu wersję spiraconą (tę najpopularniejszą).
Wtedy wystarczy ją uruchomić jako ISO i powinna działać, bynajmniej w wielu pzypadkach to skutkowało.
joker
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 17:08

Post autor: joker »

a co zrobic zeby gra chodzila w normalnym tepie a nie przyspieszona
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ech, pierdyliard razy o tym bylo. W konfiguracji wtyczki graficznej:

Framerate:
- FPS limitation: on
- Frame skipping: off
- FPS limit: Auto
Mandaryn
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2005, 16:56

Post autor: Mandaryn »

Ostatnio pojawila sie na mini...crash 1,2,3 crash team racing i crash bash(NIELADNY_LINK)i sciagnalem tylko CTR bo na tym mi zalezy.Wiec to jest obraz ISO i probowalem na ePSX 1.5.2 i 1.6.0 z kompatybilnoscia jaka jest na stronce tej i z nowszymi pluginami i zawsze wyskakuje blad gdy chce zagrac jakikolwiek wyscig i sie zamyka ePSX.Wzialem go do alkohola 120% na virtuala to niechce odpalic wogole i dopiero mi chodzi na Emurayden.Ale wolalbym grac na ePSX.Zaznaczam ze z innymi emulatorami tez blad.Tylko na tym jednym odpala.A na nim np. nazwe toru niezabardzo widac bo sa jakby uciete napisy i gra sie na 'PRAWIE' pelnym obrazie.Ktos wie jak to uruchomic na ePSX?Pojawila sie tez nastepna sam CTR na mini... i spuboje ja sciagnac i odpalic
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

O pomoc proponuje poprosic osoby, ktore owe "wydania" release'uja i pozniej udostepniaja. ISO pobrane z sieci traktujemy z gory, zakladajac, ze:

- sa niekompletne
- nieudolnie poskladane
- sa nielegalne
- sa sprawcami wszystkich problemow

Jakie jest rozwiazanie w takiej sytuacji? Zaopatrzyc sie w wersje, ktora na pewno zadziala. Sa sklepy, jest Allegro, mozliwosc wymiany z innymi graczami i inne zrodla, o ktorych nie musze wiedziec. Twoj problem nie lezy w funkcjonowaniu emulatora, czy pluginow, zatem musisz obejsc sie ze smakiem.

Aha - i prosilbym o niewypisywanie zrodel, z ktorych pobiera sie nielegalny soft.
Mandaryn
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2005, 16:56

Post autor: Mandaryn »

Dzieki za szybka odpowiedz.A to co pisze NIELADNY LINK,to to niejest adres z ktorego mam ta gre:).To jest info przy torrencie tej gry,a dokladnie to to jest chyba tracker na jakim byla wstawiana ta gra:)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mandaryn pisze:Dzieki za szybka odpowiedz.A to co pisze NIELADNY LINK,to to niejest adres z ktorego mam ta gre:).To jest info przy torrencie tej gry,a dokladnie to to jest chyba tracker na jakim byla wstawiana ta gra:)
To juz nieistotne, czy bezposredni odnosnik do pliku, namiar na ftp, suma kontrolna eDonkey, czy strona ze zrodlami do torrentowego stuffu. Warezowaniu w jakiejkolwiek formie mowimy stanowczo NIE - stad taka, a nie inna cenzura w Twoim poscie. :)
ODPOWIEDZ