Jak skonfigurować PCSX2 0.9

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Juan
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 lipca 2006, 11:30

Jak skonfigurować PCSX2 0.9

Post autor: Juan »

:? Hej jestem nowy. Wcześniej trochę się czaiłem z emulami i nic mi z tego nie wyszło. Teraz Legenda odżywa na nowo i chę pograć w FF X na mym PC.

Mam następujące pytanie: Ściągłem emul PCSX v. 0.9 Jest gdzieś na tym forum opis jak skonfigurować go.??

Czy jest potrzebny do niego procek 64bit??

Ja mam taki komp: AMD 2,8 32bit ; GF 6600 GT AGP8 ; 512 RAM ; MUZYCZNA SB LIVE.
KTOŚ MI POMOŻE?

edit: hej a skąd wziąć bios do tego programu
Awatar użytkownika
aser44
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2006, 10:37

Post autor: aser44 »

Czlowieku. Jak jestes nowy to przydaloby sie przeczytac regulamin. Po pierwsze na na forum jest duzo o konfiguracji tego emulatora wystarczy poszukac. Po drugie BIOS to mozesz sobie zRipowac z konsoli. Po trzecie zalozyles dwa tematy w ktorych pytasz o to samo. Opanuj sie troche.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po czwarte edytuje się wpisy zamiast sadzić jeden pod drugim...

a wracając do tematu >
a) Konfiguracja PCSX2 v0.9, w przypadku wersji 0.9.1 jest prawie identycznie, jedyna różnica to rozmieszczenie opcji w konfiguracji CPU i dodatkowa wtyczka CDVD>
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... s&id=pcsx2
b) Jak pozyskać BIOS >
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... d=biosdump
2BII!2B
Juan
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 lipca 2006, 11:30

Post autor: Juan »

winter_mute pisze:Po czwarte edytuje się wpisy zamiast sadzić jeden pod drugim...

a wracając do tematu >
a) Konfiguracja PCSX2 v0.9, w przypadku wersji 0.9.1 jest prawie identycznie, jedyna różnica to rozmieszczenie opcji w konfiguracji CPU i dodatkowa wtyczka CDVD>
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... s&id=pcsx2
b) Jak pozyskać BIOS >
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... d=biosdump
OK! Dzięki ale:

Odnośnie biosu: Gdybym miał PSX2 to bym się nie bawił w emulowanie PSX2 na moim PC. Więc nie mam skąd ściągnąć sobie biosu/ kaszana

edit2:
Wy nie macie jakichś biosów aby mi je wysłać, lub umieścić na tej stronie
MANIAK FINAL FANTASY I GRAN TURISMO
Awatar użytkownika
aser44
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2006, 10:37

Post autor: aser44 »

Te dwa powyzsze posty tez mogles edytowac.

Po piate. Zmien sygnature.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Po 6 udostępnianie biosu jest nielegalne ponieważ jest on własnąścią firmy SONY. I połącz swoje 2 posty w jeden. Następnym razem za łamanie regulaminu dostaniesz ostrzeżenie.
Obrazek
Juan
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 lipca 2006, 11:30

Post autor: Juan »

Adult pisze:Po 6 udostępnianie biosu jest nielegalne ponieważ jest on własnąścią firmy SONY. I połącz swoje 2 posty w jeden. Następnym razem za łamanie regulaminu dostaniesz ostrzeżenie.

[Następnym razem za łamanie regulaminu dostaniesz ostrzeżenie] - O co ci chodzi w tym zdaniu?? nie czaję tego



PS: Kto mi Prześle bios z PSX2? Morte17@o2.pl
MANIAK FINAL FANTASY I GRAN TURISMO
Awatar użytkownika
aser44
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2006, 10:37

Post autor: aser44 »

Ten czlowiek chyba naprawde nic nie kuma.
Juan
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 08 lipca 2006, 11:30

Post autor: Juan »

No dobra mam już jakiś tam bios, tylko że on jest z 07.02.2002 macie nowszy

PS: już prawie mi działa FF X
MANIAK FINAL FANTASY I GRAN TURISMO
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Juan pisze:Wy nie macie jakichś biosów aby mi je wysłać, lub umieścić na tej stronie
BIOSy mamy, ale jak napisano powyżej nie sa one naszą własnościa lecz własnością Sony. Jesli jesteś tak szczodry to proponuję wykupić prawa do rozpowszechniania BIOSu od Sony i wtedy jesli będziesz miał ochotę i udzielisz nam na to pozwolenia z chęcią zamieszczę BIOS PS2 na stronie. W każdym innym wypadku odpowiedź brzmi nie.
Juan pisze:PS: Kto mi Prześle bios z PSX2?
Jak wyzej.
Juan pisze:[Następnym razem za łamanie regulaminu dostaniesz ostrzeżenie] - O co ci chodzi w tym zdaniu?? nie czaję tego
O to że w regulaminie stoi jak byk - zakaz zadawania pytań w stylu "skąd ściągnąć BIOS konsoli lub komercyjne gry."

Łamanie regulaminu równa się ostrzeżenie, 3 ostrzeżenia = blokada dostępu do serwisu.

Już Ci pokazuję jak to działa. Dostajesz pierwsze ostrzeżenie za nagminne łamanie regulaminu, tudzież ciągłe pytania o nielegalne rozpowszełamanie BIOSu.
2BII!2B
ODPOWIEDZ