pcsx2 0.9 vs TTT

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
matrix666@
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 25 marca 2006, 18:53

Post autor: matrix666@ »

A jak chce ściągnąc patcha to co mam zrobic?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

matrix666@ pisze:A jak chce ściągnąc patcha to co mam zrobic?
Ściągnąć większość dostępnych łatek > http://www.psemu.pl/download/utils/patches09.7z
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

No to cie teraz zaskocze w folderze Patch mam aktywne łatki ale nadal jest początkowy filmik a po nim czarny ekran :/ ...i mam w PCSX2 ustawione Enebled Patch
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
matrix666@
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 25 marca 2006, 18:53

Post autor: matrix666@ »

Wystarczy tylko rozpakowac ,chyba nie .Coś jeszcze trzeba zrobic tylko co?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:No to cie teraz zaskocze w folderze Patch mam aktywne łatki ale nadal jest początkowy filmik a po nim czarny ekran :/ ...i mam w PCSX2 ustawione Enebled Patch
No to Cie teraz zaskoczę - mam tak samo i przeskoczyło. Ustawienia podałem, rodzaj gry podałem, zarzuciłem tez screenami, mogę jeszcze tylko dodać że wszystkie komercyjne tytuły uruchamiam z napędu DVD, a podczas emulacji wyłączam wszelkie programy i aplikacje działające w tle (rozłaczam się z netem, wył. firewall, program antywirusowy, wywalam wszystkie zbędne usługi itd.)...

... Nie miejcie do mnie żalu, staram się Wam pomóc jak tylko moge, ale nie jestem harryPorter i nie zaczaruje Waszych kompów, nie mam tez kasy jak Bill Gates żeby zafundować wszystkim oryginały.

Tak czy siak kombinujcie bo tytuł jest grywalny i nie tylko mnie udało się go uruchomic > http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Kompa ... ytul&id=13
2BII!2B
matrix666@
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 25 marca 2006, 18:53

Post autor: matrix666@ »

Zrobiłem jak mówiłeś i chodzi ,tylko że z szybkością jest tragedia - 0,6 fpsa,chciałbym miec chociaż 10 fpsów .Dzięki za pomoc mimo wszystko.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Hehe dzięki waszemu wspaniałemu administratorowi, któremu winniście bić pokłony - Winter_Mute - najprzypuszczalniej będziecie mogli odpalić swoją wersję TTT.
Tak więc gdy już macie patch (który to możecie pobrać chociażby z tąd) do TTT musicie jeszcze zmienić jego nazwę na taką, jakie jest CRC waszej gry. Gdzie go znaleźć ?? otóż już odpowiadam - w okienku konsoli PCSX2 powinniście mieć napisane |can`t found patches .... CRC=XYZ| i właśnie to co macie w miejscu XYZ musicie przekopiować do nazwy waszego patcha.
Romek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Od siebie dodam tylko iż:
1) zestaw łatek jest do pobrania stąd > http://www.psemu.pl/download/utils/patches09.7z
2) domyślna nazwa łatki dla TTT to "0DD8941C.pnach" (przy czym literki mogą w niej byc pisane z małej litery)
3) rozgryzienie tego jakże błachego błędu zajeło nam ponad godzinę.
2BII!2B
Marold
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:49

Post autor: Marold »

Sorry ale mam do wszystkich prożbe mógłby ktos napisac kompletne FAQ
jak odpalic Tekena 4
pleas
posiadam bios japan 1.0
Mam te łatki nie wiem co trzeba tak naprawde zrobic wiec poprostu wklejiłem je do folderu paches
ustawiłem pluginy chyba dobze i NAdal mam error Runtime microsoft c++
NIE MOGE NAWET zobaczyc Tytułu :cry:
POMOCy Plz
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Marold pisze:posiadam bios japan 1.0
Cóż, tak sie składa, że pierwsze wersje BIOSu z pierwszych, japońskich wersji konsoli (czyli SCPH-1000X) nie są kompatybilne z PCSX2 i powodują problemy. Zalecam zaopatrzyć się w inna wersję BIOSu.
Marold pisze:NAdal mam error Runtime microsoft c++
Taki error jest nieunikniony gdyz PCSX2 był kompilowany za pomocą C++ z pakietu MS VS... i ciężko byłoby zobaczyć błąd pochodzacy z VB lub javy. Co prawda są przypadki gdy sam brak bibliotek może powodowac błędy - nalezy wtedy pobrać niezbędne pliki -
http://www.pcsx2.net/pcsx2download.php?aid=3237
...jednakże w Twoim przypadku błędy spowodowane sa czymś innym - złą wersją BIOSu o czym pisałem powyżej.
2BII!2B
ODPOWIEDZ