Pcsx 2 v0.8 wip 2

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Pcsx 2 v0.8 wip 2

Post autor: Romek »

Dzisiaj dane nam jest pooglądać sobie screeny z Virtua Fightera 4 w troszkę lepszej jakości, a wszystko to dzięki Asadr`owi i pewnemu fanu pcsx`a 2 - JayteeMaster`owi. Itadakimasu :P :

Obrazek Obrazek Obrazek
Zastanawiam się tylko, czy czasem nie znacie już tego adresu na pamięć. :)
Romek
Awatar użytkownika
jestem@
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 29 września 2004, 19:38

Post autor: jestem@ »

Polecam odwiedzić forum pcsx2 by obejrzeć nowe screeny z filmików :Virtua Fighter 4, Devil May Cry 3 Trial (J) i Dragonball Z Budokai 3 PAL -> http://www.ngemu.com/forums/showthread. ... ge=2&pp=20. Wygląda pięknie!!!
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Ja tam intro z Budokai 2 i 3 mam zgrane na kompie :D
Awatar użytkownika
Maximus
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 19:45

Post autor: Maximus »

hyhy jak dla mnie te fotki sa nieco rozmazane mozliwe ze po prawie calym dniu grania w ff nie widze juz tak dobrze :) aczkolwiek pod wzgledem graficznym postacie godnie wygladaja :wink:
FF 9 r0X
Master Axar
Junior
Junior
Posty: 24
Rejestracja: 04 stycznia 2005, 15:42
Kontakt:

Post autor: Master Axar »

zdjecia z filmów poprostu wypas(jak na emulator w wersji 0.8) niemoge sie doczekac kiedy autorzy doszliwiuja ten emulatorek ps2(chyba jedyny porzadny emulatorek) na maxa
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Tego Master Axar chyba sie wszyscy nie mogą doszekać .... już widze miny ludzi którzy mają PS2 jak zobaczą emulacje PS2 na kompie :lol: ta mina będzie dokładnie taka :shock: lub będzie taki text : po co kupywałem PS2 !!! :x .......ja miałem GBA , GC i teraz miałem PS2 który sie spieprzył :cry: ... ale autorzy PCSX2 mi zwracają nadzieje na granie w gierki z PS2 :wink:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

już widze miny ludzi którzy mają PS2 jak zobaczą emulacje PS2 na kompie ta mina będzie dokładnie taka lub będzie taki text : po co kupywałem PS2 !!!
A ja widzę potworny śmiech konsolowców i słyszę teksty typu "PeCetowcy muszą znowu modernizować kompy, żeby pograć w 'nasze' ulubione tytuły - bieeedactwa!"
BTW; posiadacze PS2 bawią się już 5 lat, gry uruchamiają się w 50/60fps i w pełni obsługiwanych tytułów ciągle przybywa.
ja miałem GBA , GC i teraz miałem PS2 który sie spieprzył
Aż zazdroszczę, bo macierzysta platforma ma dla mnie większą wartość niż emulator ;].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zgodzę się z BzyResem - żadenn emulator nie jest w stanie na nowo przywołać magicznej chwili gdy przywizłem czarnulke do domu i odpaliłem pierwszą grę. Aż się łezka w oku kręci :cry: No cóż może i z każdą wersją PCSX2 jest coraz lepszy, ale jak to owe 20fpsów które jestem w stanie na nim wycisnąć w 5 odpalanych grach ma się do faktu że przeszedłem już GTA:SA, Finala X / X-2, BurnOuty (... kilka innych niesamowitych tytułów...), a obecnie ciupię w KillZone i Suikoden IV :?: Emulaory są fajne, ale na chwilę obecną wciąż rządzi konsla :!:
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Konsola sie tak jak moja po jakimś czasie popsuje a emulator nie :lol: i na emulator można ściągnąć każdą gre jaką sie chce ( obrazy CD ) a na konsole trzeba kupywać gry tylko tak jak mówisz W_M to emulator i konsola jest bez porównania :)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Konsola sie tak jak moja po jakimś czasie popsuje a emulator nie
Konsola - niekoniecznie, PC - na bank ;P. Dla przykładu, mój leciwy Pegasus, zakupiony w '91 działa idealnie do tej pory ;].
na emulator można ściągnąć każdą gre jaką sie chce ( obrazy CD ) a na konsole trzeba kupywać gry
Nie trzeba, można pobierać z I-Net'u i nagrywać na płyty, czego nie pochwalam ;].
ODPOWIEDZ