PCSX2 v0.9.3 Released

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 v0.9.3 Released

Post autor: winter_mute »

Dość tych kpin i dowcipów, pora na poważne dyskusje - porozmawiajmy więc o ptakach polarnych, których to miłośnicy nie mogą narzekać w tym roku na nudę czy brak zainteresowania ich ukochanym systemem. Wpierw otrzymali Linuksowy port wspaniałego pSX`a, a dziś na krze wylądowała ekskluzywna wersja najbardziej zaawansowanego emulatora PlayStation2.
Obrazek
Na domiar dobrego [a dla niektórych złego :] wraz z najnowszą odsłoną PCSX2 oznaczoną numerkiem 0.9.3 pojawiła się: wyczekiwana przez wielu wersja dla maszyn i systemów 64-bitowych, zapowiedziana wcześniej odsłona ZeroGS dla środowiska OpenGL oraz mała niespodzianka w postaci nowego pluginu sterowania o nazwie ZeroPad. Czy musze pisać dalsze zachęty - wszystkich Linuksiarzy zapraszam do ściągania PCSX2 v0.9.3 w wersji i386, x64 oraz src (ta ostatnia do kompilacji wymaga Cg Toolkit). Natomiast dla wszystkich użytkowników systemu z Redmond mam dwie nowiny: najpierw zła - z powodu kłopotów z implementacją x64 musicie poczekać w swych okienkach na wersję 0.9.4, która (i tu druga, dobra wiadomość) według zapewnień autorów pojawi się już niedługo.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:najpierw zła - z powodu kłopotów z implementacją x64 musicie poczekać w swych okienkach na wersję 0.9.4, która (i tu druga, dobra wiadomość) według zapewnień autorów pojawi się już niedługo.
Gdybym nie był pewien, że i tak sensownie w nic nie pogram (wina i mojego starego kompa i emulatora) to pewnie bym się przejął...

Wydaje mi się jednak Winter, że coś przegapiłeś:
As a consolation, if you are in to Dreamcast emulation, the long awaited nullDC has just been released
...a jak dla mnie jest to już wystarczające pocieszenie :)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wydaje mi się jednak Winter, że coś przegapiłeś
Nie tyle przegapiłem, co pominąłem w związku z faktem, iż nie zajmujemy się emulacją makarona :]

Ja tam teraz emuluje witki, jakieś PS2ki, DCki kompletnie mnie nie ruszają :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
ADIOo
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2006, 14:36

Post autor: ADIOo »

ja tam czekam az w tekkena 4 bedzie mozna normalnie pograć :)
na moim sprzęcie to sobie chyba poczekam zanim coś bedzie chodzić, juz prędzej coś wymienie : :)
Sempron 3000+ s. 939 64
ge force 7300 galaxy
ram 1 giga geil
matik
Junior
Junior
Posty: 8
Rejestracja: 11 listopada 2007, 16:43

Post autor: matik »

możecie mi doradzić bo sam nie wiem co dalej robić bo jak uruchamiam final fantasy dirge of cerberus to ciągle wyskakuje taki błąd


URL=http://img112.imageshack.us/my.php?imag ... tuuwz0.png]Obrazek[/URL][/img]
ODPOWIEDZ