PCSX2 - Coming Soon...

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PCSX2 - Coming Soon...

Post autor: winter_mute »

Przed chwilą na sieci pojawił się nakręcony przez ekipę PCSX2 i zmontowany prze CKEmu klip przedstawiający najnowszą wersję emulatora w akcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wraz z plikiem filmowym (wysoka jakość, niska jakość) wyciekło kilka interesujących informacji
Obrazek
Po pierwsze oficjalny nius na stronie PCSX2 opatrzony został tytułem „Coming Soon...” co pozwala na zuchwałe stwierdzenie, że najnowsza wersja emulatora ukaże się w najbliższej przyszłości. Po drugie uzupełniono informacje o prędkości emulacji gier z teledysku, które w większości pracują z prędkością poniżej 20fps’ów. Po trzecie sam teledysk został zlepiony z następujących tytułów: Capcom Fighting Jam, Capcom Vs SNK2, Final Fantasy X-2 / 12, MGS2 - Skate, Monster Hunter G, Rumble Roses, Virtua Fighter 4, Kingdom Hearts, DDR Party Collection, Gran Turismo 4, GTC Africa, Second Sight, Biohazard 4, Bloody Roar 3, Nightmare Before Christmas- Oogie's Revenge, R-type Final, Rez, Final Fantasy X, Makai Kingdom, Frequency i istnieje duża szansa, że jest to lista gier grywalnych na PCSX2 v0.9. I co Wy na to?
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2006, 14:08 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Adidadi
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 18:02

Post autor: Adidadi »

uż sciagam musze zobaczyć GT 4 w akcji na tym emu
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

no nareszcie a i lista gier inponująca ;] warto było poczekać ;] moze teraz poprawia nieco emulacje :/ bo 4-5 fps hmm... jakby to powiedzieć nie zachęca :lol:
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

No dobrze ma sie ukazać w najbliższej przyszłości czyli ile ta przyszłość ma trawać ?? winter_mute wiem że ty siedzisz na forum PCSXa2 zapytałbyś sie ich kiedy faktycznie ma wyjść ten emu bo czekać można ale ile... :wink:
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Kapitalny klip, czapki z glow. Za niedlugo, film w nizszej jakosci udostepnie na RapidShare, jakby ktos chcial.

EDIT
Obiecany link do filmu > KLIK.

BTW;
Daniu pisze:No dobrze ma sie ukazać w najbliższej przyszłości czyli ile ta przyszłość ma trawać ??
Z tego co mi wiadomo:
COMING SOON
Cz trzeba cos dodawac? Bedzie kiedy bedzie. Autorzy albo sami nie wiedza albo nie chca powiedziec. Trza cierpliwie czekac, glosne tupanie niczego nie przyspieszy.
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

jest dobrze czekaliśmy tyle więc poczekamy jeszcze te troche ;] nie ma co narzekać :lol:
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:winter_mute wiem że ty siedzisz na forum PCSXa2 zapytałbyś sie ich kiedy faktycznie ma wyjść ten emu bo czekać można ale ile...
Na forum PCSX2 panuje zasada... nagminne pytanie "kiedy wyjdzie nowa wersja emulatora" = ban :D

Podejrzewam, że taka odpowiedź Cię nie usatysfakcjonuje więc napisze że moim skromnym zdaniem premiera będzie miała miejsce w ciągu najbliższego tygodnia...max dwóch - to oczywiście tylko subiektywna spekulacja więc nie miej mi za złe jak się nie sprawdzi :D

A tak wogóle to polecam obejrzenie klipu, bo jest doskonałym dowodem na to że chocby premiera miała nastapić dopiero za miesiąc to opłaca się czekać.
2BII!2B
Adidadi
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 18:02

Post autor: Adidadi »

na końcu filmu jest napis *coming soon* ale na dole mniejszymi jest już *meybe* :wink:

A jaka jest rzeczywista predkość emulacji nadal 4-6 czy jakoś szybciej
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A jaka jest rzeczywista predkość emulacji nadal 4-6 czy jakoś szybciej
nie chce mi sie powtarzac >
winter_mute pisze:Po drugie uzupełniono informacje o prędkości emulacji gier z teledysku, które w większości pracują z prędkością poniże 20fps&#8217;ów.
2BII!2B
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

a więc zapowiada się ciekawie ;] ponizej 20 fps'ó :/ nie jest tak zle jak myslałem :twisted:
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
ODPOWIEDZ