poszukuje servisu ps2

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Nerv2
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 03 listopada 2003, 06:45

poszukuje servisu ps2

Post autor: Nerv2 »

Cześć wszystkim :D
Poszukuje dobrego servisu ps2 gdzie bym mógł przerobić moją konsolke ale w rejonach woj. śląskiego to znaczy w okolicach Sosnowca , Katowic , Dąbrowy Górniczej !!?? jeśli znacie jakieś to prosze dajcie adres i tel.
Z góry dzięki
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mój znajomy przerabia(ł) (mieszka w Sosnowcu), ale nie jestem pewien czy nadal robi w tym biznesie. Trochę dużo bierze, ale to solidna firma - 2 moich sąsiadów przerobiło u niego PSXy z 7 lat temu i konsolki wciąż są na chodzie (choć pady i kable do TV padły już dawno), ja zaś przerabiałem u niego PS2 i jak narazie nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Przedzwonie do niego i jesli będzie mozliwość zrobienia tego u niego puszczę Ci PW z namiarami w przeciągu kilku dni.

Jesli zaś do Pt nie dostaniesz PW udaj się w sobotę na giełdę do katowic (pod stację kolejową) - widziałem kilka stoisk reprezentujących serwisy PS2, z możliwością zamontowania modchipa od ręki.

BTW; nie oszczędzaj na przeróbce - Riper2 V9 Gold/Deluxe lub lepszy modchip to podstawa. Cena może oscylować w granicach 300zł z instalacją, ale wziąwszy pod uwagę, ze nie ma problemów z ominięciem regionu (chodza zarówno gry PAL jak i NTSC), z filmami DVD (walisz 2x reset i oglądasz), z filmami DivX, z emulatorami, z obsługą plików w formacie innym niż 8.3 czy obsługa HDLoadera (bez problemów podłączysz większość dostępnych na rynku dysków) to naprawdę opłacalne i co ważniejsze wygodne rozwiązanie.
2BII!2B
Nerv2
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 03 listopada 2003, 06:45

Post autor: Nerv2 »

Dzieki Winter_mute
wiedziałem że zawsze moge liczyc na pomoc u was - a w szczególności Twoją !!!!!! Czekam na wiadomość jeśli tylko przerabia Twój kolega to jestem za :D !!!!!!!!!! Czekam na wiadomość od Ciebie :D
ps1. Stronka i forum naprawde super !!!!!!!!!!
ps2. jesteś też z Sosnowca ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie ma sprawy - tel. milczy ale w Czw. jadę do S-ca więc zajrzę do niego na chwilę.

Ad. PS1. Dzięki.
Ad. PS2. Studiuję w S-cu, mieszkam zaś niedaleko < jakieś 30-40 min autobusem (15 samochodem) od centrum.
2BII!2B
rafalkam2b
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 17 września 2004, 20:29

Post autor: rafalkam2b »

A ja szukam serwisu koło Lublina lub w Lublinie. Ktoś zna jakiś DOBRY serwis?
ODPOWIEDZ