Zakup GamePada

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

no to zrobię tak :D przez wakacje odłożę sobie kaskę a trochę tego będzie :D huhihihehehehe
potem jedziemy na giełdę i kupujemy przejściówkę manty która już na pewno będzie kosztować około 30 zł :D
zamawiamy joya MONY na allegro (podobno to samo co ds do psx'a tylko inna nazwa :twisted: ) tp wychodzi 25 zł z kosztami przesyłki :D no i LAJCIOR STATYSTYCZNIE JUŻ TERAZ WYSTARCZY MI NA TO ALE WOLę SOBIE POZBIERAć JESZCZE TROCHę TAK NA WSZELKI WYPADEK :idea: i co dobrze wybrałem :D 8) :wink: ???
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Biorąc pod uwagę cene to dobry pomysł

chciaż:
1. To, że pad wygląda jak DS nie znaczy że będzie działał tak jak on. Mam DS2 Manty - wygląda identycznie jak DS2 Sony (nie licząc innego loga firmowego). Niby jedyna różnica to cena 160 do 70zł, a jednak w praniu okazuje się, że przyciski są "twardsze", gałki analogowe mniej "spręrzyste", a ciężarki Force Feedback znacznie "cięższe" przez co pad mocniej drzy, ale pracuje głośniej. Jednym zdaniem, niższa cena = gorsze wykonanie. Pad wytrzymał rok mozolnego użytkowania i wiele upadków z biurka, gdy zahaczyłem nogą o kabel, obecnie (po roku) zaczyna się sypać - coś ze wtyczką i analog się sypie na PS2 więc używam go jedynie dla PC z którym pracuje w pożądku. Mimo wszystko za pad dałem 20zł (konieczna była wymiana 1 gałki analogowej) i szczerze mówiąc jestem z niego zadowolony.
2. Wątpie byś kupił przejściówkę na giełdzie i wątpie by cena zeszła do 30zł, 40 srebrników to optimum, za które kupisz ten osprzęt.
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

no to i tak mały problem jak sobie pozbieram przez wakacje :D
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość -
po więcej informacji zerknij na stronę główną.

Jak jeszcze jej nie ma to zaajrzyj zaa jakiś czas bo muszę zredagować niusa.
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

normalnie babka ci dała niezwykle rozwinięta odpowiedź niczym robol z nowej chuty 8) BEDĄ W LIPCU i nic z tego nie wiem od kiedy beda (dnia) czy beda po wakacjach lub cos takiego fenomenalnie :) :D
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Lepiej w Lipcu niż w Grudniu, albo w ogóle.
2. Jako że Lipiec ma tylko 31 dni, a w dodatku zaczyna się już za 5 dni czekania nie będzie dużo.
3. Zawsze lepiej kupić nową przejściówkę od producenta bądź w sklepie niż używaną na Allegro.

Podusmowując powyzsze można dojść do wniosku, że odpowiedź choć nie była zbyt dokładna zaliczyć ją mozna do grona dobrych - w końcu lepszy wróbel w garści...
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

NOWE WIEŚCI wczoraj wysłałem maila do manty z zapytaniem kiedy będą gdzie i za ile ?????? i oto taką otrzymałem odpowiedź ->>>>>>> "Beda w sierpniu, np. w sklepie internetowym www.hawk.com.pl
w cenie 34,90 zł"
skomentuje to tak: dobrze ze w ogóle będą, chyba oni sami nie wiedzą kiedy :/, BARDZO DOBRA CENA !!!!!!!! :)
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Niedawno kupiłem gamepad APOLLO-GP-3020 z dual shockiem.Jest naprawdę świetny działa pod PC i ePSXe.
Testowałem go na PC: COLIN MCRAE 04
ePSXe: TEKKEN3,SILENT HILL,SPYRO3(WE WSZYSTKICH MIAŁEM FORCE FEEDBACK),Bardzo słabo na Metal Gear Solid!!(słyszałem ze ePSXe ponoć nie emuluje shocku na MGS?!)
Brak shocku na Test Drive5, Tarzan.
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
siwy_pl
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2004, 14:41

Post autor: siwy_pl »

winter_mute sluchaj ta przejsciowa to ze strony MANTy czy to przejsciowka taka
http://allegro.pl/show_item.php?item=29026182
bo nie wiem czy ta z allegro bedzie doprze dziaalac

podobno w hawk.com.pl bedzie dostepna przejsciowka w sierpniu za 35 zl ale narazie nie widac nie slychac
<= R e S p E c T =>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie - to SuperJoyBox 3 (w sumie pisze na opakowaniu)
przejściówka nie najgorsza ale IMHO cena jest zbyt wygórowana bo za ok 100 zł (przesyłka wliczona) można sobie sprowadzić SJB5 czyli jak na mój gust najlepsiejsza przejściówkę na rynku (mówię tu w skali międzynarodowej, a nie jedynie naszego kraju) wyposarzoną w takie bajery jak: 2 porty + wsparcie dla analogowych przycisków.

BTW; rozwala mnie pewne stwierdzenie z tej aukcji "A teki przykładowy zestaw jest sprzedawany po ok. 150 zł sprawdź na innych aukcjach." Zerknijcie na ilustracje biorąc pod uwagę że przejściówkę sprzedają 75zł, pad z ilustracji musi kosztować drugie tyle. W rzeczywistości jest to cyfrowy pad do PSXa, którego cena oscyluje w granicach 10-15zł. Hehehe... to się nazywa zdzieranie kasy.
2BII!2B
ODPOWIEDZ