Kupiłbym co nie co :)

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Zelas12
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwietnia 2010, 21:11

Kupiłbym co nie co :)

Post autor: Zelas12 »

Jak w temacie ma ktoś może jakieś gierki na PSXa na sprzedaż?
Oczywiście po rozsądnych cenach co nie :wink:

Gry które mnie interesią:
MKM Sub-Zero
Metal Slug
Tombi
In the Hunt
Może Kula World :)

Ponadto mógłbym się zamienić za dopłatą za Diablo w NTSC na Diablo w PALu oraz za Castlevanie SOTN W NTSC na PALoską wersję.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mogę załatwić Ci co chcesz, w stanie i wersji jakiej chcesz... za rozsądną cenę + 50zł na funkcjonowanie serwisu : ] Zależnie od tytułu, ilości i dostępności gier możliwe atrakcyjne ceny i jakieś upusty z w/w marży.

... wydaje mi się że wiesz, że to co wymieniłeś to eRki i tanio raczej nie będzie :]
2BII!2B
Zelas12
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwietnia 2010, 21:11

Post autor: Zelas12 »

Hmm mogę w to wejść ale kase będę miał 5 czerwca ale o tym póżniej:)

Wersje PAL angliki(wiadomo)kompletne z okładkami i książeczkami nie Platyny!

Na początek chciałbym MKMSZ oraz Metal Sluga i In The Hunt

Załatwisz mi te gry to będziemy gadać dalej:)

Oczywiście wiem ile są one warte więc słucham propzycji :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No to dobrze się składa, bo ja z kolei, dopiero co rozbudowałem stereo o kolejnego kloca i też jestem zdrowo spłukany, ergo w tym miesiącu nic nie zamówię. Niemniej jednak, dla ogólnego obrazu:
- Metal Slug, wersja japońska cena ~500 zł za folię, z europejczyka - MSX, w zależności od stanu ceny od 100-150zł (średnio, bo wiadomo że dziewica co najmniej dubluje koszty)
- Mortal Kombat Mythologies: S0, z grubsza 320-350 zł za grę w (b.)dobrym stanie
- In the Hunt, 220-270zł zależnie od stanu i okazji. Zastanów się czy nie interesowałaby Cię wersja na rynek US/C - jest dużo tańsza.

Co do spraw innych - powyższe ceny zawierają koszta transportu, marża całkowita (dla zamówienia na 3 gry) - 110zł. Czas realizacji - do miesiąca.
2BII!2B
Cael
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:07

Post autor: Cael »

Może zainteresują Ciebie również inne tytuły gier? Wszystkie swoje pozycje wystawiam w serwisie Płytoteka eu. Tutaj jest link do gier na ps2 http://www.plytoteka.eu/playstation2-19.html moje są wszystkie, gdzie w kontaktach jest Cael:) Zapraszam do oglądania często, bo często wystawiam nowe... Pozdrawiam
Zelas12
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwietnia 2010, 21:11

Post autor: Zelas12 »

Trochę kosmos ceny masz rację!
Zatem powiedz ile by kosztowały wersje US/C, mam przerobioną konsolę więc nie będzie problemu no i takiej znajdę gry przynajmniej mam taką nadzieję.

A więc napisz mi ceny tych gier jak możesz wydanych na rynek amerykański bo gry muszą być po angieklsku!

In the Hunt był raz na Allegro ale poszedł za 70 zł
MKMSZ był 2 razy zszedł za ok 120
A Metal Slug ok 130 zł


Cael narazie kolekcjonuje sie na Famicoma oraz PSXa jak będe miał upragnioną ilość to zgłoszę się do ciebie może mógłbyś załatwić jakieś gierki np Shadow of Collosus
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

In the Hunt, w wersji NTSC na stany kosztuje 100 mniej niż PAL z Wielkiej Brytanii.

Co do reszty - ja tu żadnej rewelacji nie widzę:
a) gry są w stanie dobrym w europejskim standardzie, ubolewam nad tym, ale Polska nie klasyfikuje się pod tym względem do europy, bo tu się o gry/płyty po prostu nie dba. Innymi słowy, jedyne co zaskakuje przy zakupie takiego tytułu to pęknięte w czasie transportu pudełko, pozostałe komponenty można spokojnie wystawiać na Allegro z opisem "stan bardzo dobry", a nie rzadko "idealny". Serio nie raz już się przejechałem kupiłem gry w stanie dobrym, a okazało się że ten dobry to jedna minimalna ryska na jednej z pięciu płyt.
b) gry są kompletne - dostajesz wszystko co być powinno, najczęściej z wszelkimi ulotkami. Folia kosztuje super, ale o tym już wspominałem kilkukrotnie.
c) mówimy o grach zdobytych od ręki - a sam pisałeś że na Allegro pokazało się tylko kilka egzemplarzy. Tu czekasz tylko na import, niestety przesyłka zza granicy trochę kosztuje i zabiera trochę czasu. Czas zaś jak sam wiesz również kosztuje. Innymi słowy, może by się dało gdzieś upolować taniej, ale gwarancji powodzenia nie daję.
d) wszystkie tytuły to eRki, świadomość na zachodzie jest trochę inna - tam ludzie po prostu znają wartość danego tytułu.

Podsumowując - Allegro w przypadku starych, rzadkich tytułów to moim zdaniem loteria. Zdarza się że kupisz jakąś rzadkość za grosze, czemu niby nie, jest masa osób, która nawet nie wie co sprzedaje :) Aczkolwiek równie często znajdziesz tam osoby sprzedające byle co za chorendalne pieniądze - zobacz ile kosztuje NES, a ile Pegazus (choć to już taki urok tej konsoli), może więc zobacz jakie są ceny japońskiego towaru spod znaku Saturna, swego czasu się załamywałem z tego powodu, aż poszedłem po rozum do głowy i sam zacząłem sprowadzać tytuły zza wielkiej wody. Na domiar złego, cały czas mówimy o grach kolekcjonerskich, rzadkich i to w kontekście Allegro, może coś dostaniesz, ale nie wiadomo kiedy, za ile i w jakim stanie.
I żeby nie było, nie mówię tego wszystkiego by zachwalać swoje usługi, bo jak mam być szczery sprowadzenie rarytasów nie jest ani proste, ani super opłacalne. Sporo zachodu, sporo roboty, a za to 110zł (serio, rozejrzyj się na zachodzie, różnice w podanych cenach są minimalne - koszt przesyłki na terenie Polski), a żeby było zabawnie te 110zł mogę leciutko przemnożyć x5 ściągając dosłownie kilka sztuk nowego, dostępnego hurtowo za grosze soundracku z któregoś dragon balla i sprzedając z kosmiczną marżą jakimś pryszczatym wyrostkom z gimnazjum. Takie czasy, taki rynek, popyt mamy akurat na taki towar :D

Reasumując: kup tak byś był zadowolony, jeśli trafisz dobrą okazję na Allegro - gratsy; jeśli masz możliwości spróbuj ściągnąć zza granicy, bo się naprawdę opłaca - oto moja złota rada; a jeśli się nie uda i będziesz potrzebował pomocy to pisz - coś się wykombinuje :D
2BII!2B
lucek
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 05 października 2011, 10:22

Post autor: lucek »

Ogłoszenie jest jeszcze aktualne , mam do sprzedania gry :
MKM Sub-Zero
Metal Slug
ODPOWIEDZ