PSX brak obrazu

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Haker5
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:08

PSX brak obrazu

Post autor: Haker5 »

mam konsole PSX w której niema obrazu dźwięk jest pad działa bo na wyczucie sprawdziłem ale nie ma obrazu czy któryś z kolegów może mi pomóc z góry wielkie dzięki
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5155
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Żeby nie kombinować za bardzo na początek upewnij się że gniazdo w TV działa prawidłowo - najprostszy sposób podłącz w to samo miejsce inny sprzęt.
2. Następnie sprawdź przewód, poruszaj wtyczkami, skocz do najbliższego kolegi posiadającego PS1/PS2 i pożycz kabel AV, sprawdź.
3. Jeśli (1) i (2) zawiedzie to coś nie tak z konsolą, może to być coś błahego więc wskazana wizyta u elektronika, choć biorąc pod uwagę fakt, że GPU jest umiejscowiona na MB to każda poważniejsza awaria = konsola do wyrzucenia. Niestety.
2BII!2B
Haker5
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:08

Post autor: Haker5 »

co do konsoli to sprawdzałem na dwóch moich telewizorach ruszając wtyczką o kolorze żółtym czyli od video pojawił się biały ekran ale zaraz znikał w pobliżu nikt z kumpli niema konsoli abym pożyczył kabel ale zamówiłem dziś w internecie nowy kabel na euro zobaczymy co z tego będzie ale na razie dzięki za pomoc i podpowiedzi
ODPOWIEDZ