Sony przedstawia Mylo

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Sony przedstawia Mylo

Post autor: Zardon »

Japoński koncern Sony zaprezentował nowe urządzenie przenośne służące rozrywce. Gadżet nazywa się Mylo, co jest skrótem od My Life Online i jest czymś w rodzaju internetowego komunikatora zintegrowanego z odtwarzaczem plików audio i video.

Mylo ma wbudowany model WiFi i potrafi łączyć się z hot spotami, poprzez które ściągnie muzykę, pozwoli użytkownikowi posurfować po sieci, a to wszystko za całkowitą darmochę. No może nie całkowitą, bo samo urządzenie dość głęboko wydrenuje nam kieszeń, kosztuje bowiem aż 350USD, a w sprzedaży będzie od września.

Mylo, jak już pisałem, stworzony został głównie jako komunikator internetowy. Urządzenie wyposażono w 2.4" wyświetlacz LCD, a także w małą klawiaturę ułatwiającą wysyłanie wiadomości. Mylo współpracuje z Google Talk, Skype i Yahoo Messenger. Ma wbudowany mikrofon i głośnik, a obsługuje takie formaty, jak MP3, ATRAC, WMA, MPEG-4, JPEG, zaś dane zapisuje na kartach Memory Stick Duo.
Litowo-ionowa bateria podobno pozwoli urządzeniu na maksymalnie 45 godzin pracy, jeśli w tym czasie będziemy słuchać tylko muzyki. Chatowanie zużyje energię już po siedmiu godzinach, a surfowanie w sieci, po trzech.

Zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

źródło: www.wp.pl


....Sony chyba zaczyna aż za bardzo kombinować....
Obrazek
ODPOWIEDZ