Retro , ale za to jaki power

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Retro , ale za to jaki power

Post autor: alien »

Firma Cybernet wprowadziła do sprzedaży nowy komputer biurkowy ZPC9000G, który w całości mieści się w klawiaturze, podobnie jak pierwsze modele mikrokomputerów marki Atari, czy też Amiga.

Konstrukcja komputera zbudowana jest w oparciu o chipset Intel 865GV, który współpracuje z procesorami Intel Pentium 4, taktowanymi zegarem do 3,2 GHz. Ponadto producent wyposażył ZPC9000G w 2 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 300 GB oraz napęd optyczny. Podobnie jak w przypadku laptopów, nowy komputer posiada touchpad oraz oferuje niski pobór mocy, który zapewnia zasilacz o mocy 120W.

ZPC9000G w ofercie firmy Cybernet dostępny jest w sprzedaży w cenie 570 USD. Więcej informacji na temat nowego komputera można znaleźć na stronie producenta.

Obrazek

NIe wiedzialem gdzie umiescic , a ze mam wiecej roznych ciekawostek ze swiata technologii bede co jakis czas dawal infa.Tylko wskazcie gdzie moge
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mmm, smakowite cudo! Powrot do korzeni w znakomitym stylu. Mi juz sie podoba i widze, ze miniaturyzacja i ulokowanie wszystkich podzespolow w jednym module nie wplynely az tak bardzo na wielkosc ceny. Ba, niedrogie to-to jest.

Jedno jest pewne - ZPC9000G nie jest dobrym rozwiazaniem dla graczy, bo Ci jak wiadomo, w wyniku frustracji, lubia sie wyzyc na klawiaturze. I nie mam tu na mysli swinskiego molestowania, ino prostopadle "bicie po mordzie".

Alien - wrzucaj do Hardware, ten temat zaraz przeniose.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

jak dla mnie zrobili laptopa tylko bez monitora. a czasy wyzywki na klawierze juz mi minely :D
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mnie martwi plątanina kabli - nie żadko lubie sobie poszurać klawiaturą po blacie dostosowując ją do wygodnej pozycji, a niekiedy zdarza mis ie trzymac guziczki na kolanach :D Ale pomysł rzeczywiście fajny.
2BII!2B
ODPOWIEDZ