Proszę o pomoc PSX PILNIE :(

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Normalne oznaki zuzycia i nadwyrezenia lasera. Trzaski, pierdy i potrzaski sa ladowane do pamieci konsoli - w zasadzie cale ADPCM. Poniewaz laser nie musi ich bezposrednio odczytywac, odtwarzane sa z nalezyta dokladnoscia. Czytnik meczy sie nad CDDA i XA, ktore to przycinaja i beda sie przycinaly bez wzgledu na gre - musze byc zczytywane na biezaca, a laser nie moze podolac temu zadaniu - stad przeklamania.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Nośnik na jakim nagrałem to tanie BENQ (złoty przud tak samo jest z Matt Hoffmanem na tej samej płycie)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

I w kolko o tym samym. Moja rada - zalatw sobie oryginala, nieporysowana plyte i sprawdz, jak bedzie ja czytala konsola. Nikt tu nie bedzie sie glowil nad tym, dlaczego Twoja konsola nie chce czytac pirata. Odpowiedzi juz padly, wnioski wyciagnij sam. Reasumujac - sprawdzasz, czy wine za zaciecia ponosi laser, czy tez plyty, a jak juz dojdziesz w tym prawdy, podejmujesz kolejne dzialania - kupno lasera / zmiana nosnikow, czy co tam sobie chcesz.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

To jest moje ostatnie pytane :) czy trzyając konsole w pionie nie ma to zadnego niekorzystnego w pływy na gry jeżeli tak to będe sobie w pionie grał :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A czemu ma miec? Metoda znana byla juz w epoce kamienia lupanego. Kto nie ma mozliwoscy wymiany lasera, ten stawia PSXa w pionie. Ani grom ani konsoli nic sie zlego nie stanie, ino nie wolno za mocno dmuchac.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Pirat+tania plyta = padaka wszyscy tluka Ci tutaj ze jak juz chcesz nagrywac to na lepszym nosniku , a Ty dalej sie dziwisz ze na Benqu Ci tnie :/
Obrazek
ODPOWIEDZ