Radical Dreamers

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Radical Dreamers

Post autor: MVT »

Jak zapewne wiecie jest to kontynuacja CT której wydarzenia dzieją się przed CC. Ściągnąłem tą grę na SNES'a w wersji angielskiej. Gra polega głównie na opisie słownym Serge'a, nie przypomina wogóle CT...
Żyłem do dziś ze świadomością że to klops ale... czy ktoś może mi wytłumaczyć długo i szczegółowo co TO JEST TO? http://radicaldreamers.sourceforge.net
Radical Dreamers wyglądający jak CT!!! oglądnijcie te screeny i napiszcie mi plis co to jest (u mnie z angielskim trochę kiepsko a tam jest dużo napisane... i nie bardzo kapuję ;\).

Pozdrawiam.
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

czy ktoś może mi wytłumaczyć długo i szczegółowo co TO JEST TO?
AFAIK, to jest strona domowa tłumaczenia RD na j. ang. (bo jakby nie spojrzeć to gra w `96 została wydana jedynie w języku jap.)

BTW; przenoszę do Off-Topic`u
2BII!2B
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Chodzi mi o wygląd tej gry, RD jest to gra tekstowa a na screenach na tej stronie widać żę gra się w nią jak w CT?!
Nie kapuję tego totalnie.
;> Steel POWAH ;>
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No - stronka tłumacząca RD na angielski, ale nie tylko.... Z tego co tam wyczytałem (ale zgłębiać mi się już nie chciało) to gościu pracuje nad projektem, który nazwał Chrono Master. Ma on mieć na celu przeniesienie CT na kompy (wygląd ten sam), ale z możliwością edycji i tworzenia swoich własnych bajerków (questów etc.). Autor chce zrobić tym CM'em CC na kompa (wyglądałby podobnie do CT). Są już screeny

<center>Obrazek</center>
- widać tu Dinopolis i Terra Tower - zapowiada się smacznie, mam nadzieję że nie upadnie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

OK dzięki bardzo... teraz coś niecoś kapuję :>.
;> Steel POWAH ;>
ODPOWIEDZ