najlepsza gra na ps2 tego roku

Ogólne dyskusje na temat gier.
słoik
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwietnia 2006, 14:55

najlepsza gra na ps2 tego roku

Post autor: słoik »

moim zdaniem devil may cry 3 żądzi

tekken 5 też jest niezły
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze > zarówno Devil may Cry 3 jak i Tekken 5 to gry z zeszłego, 2005 roku :P

Jesli zaś chodzi o tegoroczne tytuły to mój głos oddaję na Kingdom Hearts II - pewnie coś fajnego ukaze się do końca roku, ale jak narazie to moja najulubieńsza :] gra, ktrej bez mrógnięcia okiem daję 10/10.
2BII!2B
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Fight Ningt round 3 , Black, The Goodfather rządzą w tym roku dla mnie. :D
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

IMHO
szarak pisze:Fight Ningt round 3
W wersji PS2 za mało zmian w stosunku do poprzednika + za duzo reklam
szarak pisze:Black
Za krótka
szarak pisze:The Goodfather
Brat mnie namawial, ale jakoś nie mam sił na kolejne GTA :] wiec zamiast ojczulka kupiłem TR: Legends, co prawda z braku czasu jeszcze nie włozyłem płyty do konsoli ale podejrzewam że 150zł nie zostało wyrzucone w błoto.
szarak pisze:rządzą w tym roku dla mnie.
Odnosze wrażenie że po wakacjach zarządzi Final XII.
2BII!2B
słoik
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwietnia 2006, 14:55

Post autor: słoik »

ok spoko jestem pierwszy raz na tym forum i dopiero się uczę.
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2006, 08:51 przez słoik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

a wy jak sądzicie
Sądzę, że:
a) ktoś musi cie nauczyć edytować posty...
b) dobrą grą tego roku była (i jest) Onimusha: Dawn of Dreams. Zdecydowanie polecam.

p.s. Wiecie że Onimusha 3 wyszedł na pc? A Devil may Cry 3 ma sie pojawić?
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:a) ktoś musi cie nauczyć edytować posty...
Całkowicie się z tym zgadzam, co wiecej mam dość ciągłego poprawiania wpisów... więc albo Panie słoik zacznie Pan korzystać z przycisku/opcji Zmień... albo załatwimy sprawę w mniej przyjazdny sposób. tak, to jest pierwsze ostrzeżenie.
Zardon pisze:p.s. Wiecie że Onimusha 3 wyszedł na pc? A Devil may Cry 3 ma sie pojawić?
Obiło mi się o uszy :] Podobnie jak wieści o konwersji RE4 na PC.
2BII!2B
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Patrząc po targach E3, to sukcesy w tym roku gry na nextgeny odniosą, coś mało gier na PS2 na E3 pokazano ale jak juz pokazano to same perełki God of War 2 i Final Fantasy 12, wszystko wskazuje że najlepszą grą roku na PS2 bedzie FF 12, bo GoW ma w 2007 wyjść i nic FF 12 nie zagrozi :), a o starym xoboxie nie wspominam nawet bo to już praktycznie koniec jego żywotu, co na E3 zobaczylismy.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
ODPOWIEDZ