Ulubiona Gra

Ogólne dyskusje na temat gier.
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Dokładnie Fianal fantasy 9 gran turismo 2 i tekken 3
Awatar użytkownika
Capcom
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2004, 12:35
Kontakt:

Re: Ulubiona Gra

Post autor: Capcom »

RE seria
FF seria
Discworld 2
MGS seria
Bugs Bunny Lost in Time
ISS 2
GT
Crash Bandicoot seria
Vigilante 8
Smack Down
Dino Crisis seria
Teken seria
Tony Hawk's Pro Skater seria

A ile jeszcze poszukuje ;))) , ach ten Szarak i jak go nie kochać...
Psyhuu.inc
Awatar użytkownika
ultima9999
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 15 czerwca 2004, 20:34

Post autor: ultima9999 »

wiec niech sie stanie
moja ulubiona gra jest ... /werble/...
...kazda ktora akurat trafila w "chwile/potrzebe" :)

tzn ,ze jak kazdy czlowiek majacy rozne potrzeby nie potrafie ograniczyc sie do jednego (w tym przypadku trzech gier) gatunku. I tak :

jak sie anglika uczylem - seria FF byla dla mnie zbawieniem od tych nudnych szkolnych (bleee) reading'ow

jak kumple przychodzili (iss i tony) ,z czasem dochodzily NyQuil'e (watpie czy ktos skapuje o co chodzi : ) to przerzucalismy sie na wyscigi wszelkiego typu ,a na zwałe najlepszy zawsze byl ... jogurt

na wieczory samotne tomb raider i silent hill (the best gra) ,a "niesamotne wieczory" konsola szla na bok i ustepowala miejsca Barry White'owi :)

on and on tak by mozna bylo ale przeciez nie o to chodzi.
koniec koncow to tylko gra od ktorej nie mozna zbyt wiele wymagac i nalezy sie cieszyc tym ,ze mozemy w miare spokojnie oddawac sie przyjemnoscia bez obawy ,ze jakas "ynteligętna" bomba (za $1.000.000) spadnie nam na dach i zabije sasiadow.
RinguTeam
Awatar użytkownika
SebA__
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 16 czerwca 2004, 19:57
Kontakt:

Post autor: SebA__ »

Moja ulubiona gra na epsxe jest na razie teken3
a puznie jak cos nowego zobacze to moze bede mnial ich wiecej
Xian
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2003, 15:58

Post autor: Xian »

Ale dawno mnie tu nie było :cry: oto i trzy ulubione gry (BTW ciężki orzech do zgryzienia):
1.Vigilante 8 2nd Offense
2.Tekken 3
3.Front Mission 3

Pozdrawiam :mrgreen:
Piotrek006
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2004, 00:19

Post autor: Piotrek006 »

1. Xenogears - wyjątkowa gra, fabuła przebija wszystkie RPG - zarówno konsolwe, jak i komputerowe; niestety bez jako takiej znajomości angielskiego ciężko będzie całkowicie poznać uroki tej gry
2. Final Fantasy VII - moja ulubiona gra na PSX'a do czasu aż poznałem Xenogears, właściwie to Final jest pod prawie każdym względem najlepszy... przegrywa tylko na jednym polu - chodzi o fabułę, która jest co prawda znakomita... ale Xenogears jest nie do pobicia pod tym względem :D

W dalszej kolejności byłyby FF VIII, IX oraz Suikoden 2. Każda z nich bardzo mi się podobała, nie umiem powiedzieć, którą jest lepsza, a która gorsza. Zapewne wygrałoby FFVIII gdyby nie długaśne animacje GF'ów, których w żaden sposób nie da się skrócić (największa i zarazem jedyna naprawdę duża wada tej gry).
NiEzNaJoMeK
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 01 lipca 2004, 12:49

:)

Post autor: NiEzNaJoMeK »

A oto moje ulubione gierki na pSx:

1. Tenchu 2
2. X-men Mutant Academy
3. Crash Bandicoot

:D lubie tyż Tekeena i Toshinden (nie wiem czy dobrze napisałem) 8)
easy1965
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 23 marca 2003, 11:07

Post autor: easy1965 »

GT 2
FF 7
Tony Hawk cała seria
Crash 3
oem
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 05 czerwca 2004, 16:39

Post autor: oem »

a o to trójca :)

1. Final Fantasy 9
2. Tekken 3
3. Gran Turismo 2
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Heh, to ja tez wrzuce swoje "naj naj naj" :)

1. FF (wszystkie czesci)
2. ISS (wszystkie czesci :) )
3 .... hmm... tutaj znalazlo by sie kilka pozycji ... duzo racji na Ultima9999 - to zalezy od chwili :) Jesli jest kilka osob to Gran Turismo, Tekken, Vigilante itp., jak juz jest ciemno, cicho i strasznie to horrorki - Resident czy Silent Hill... Jak sie siedzi samemu to rpgi (wszyyyystkie :) ).

Hmm..jeszcze taka notka :) Jesli chodzi o tytuly to specjanie nie pisalem 1, 2, czy 3 :) bo jak wyszla jednynka - to sie gralo w jedynke. Jak dwojka to w dwojke, jak trojka to w trojke ... itd :)

Acha, jesli mial bym wbrac jedna jedyna gre - to FF VII :) Moj pierwszy rpg :P Hehe...to na nim sie uczylem j. angielskiego :))))
:)
ODPOWIEDZ