Emulator PSP

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Emulator PSP

Post autor: Daniu »

Witam wszystkich po świętach :) mam pytanko jest już jakiś Emulator konsoli PSP nawet odpalający Dema obojętne co tylko czy jest jeżeli tak to prosze podajcie nazwe :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jest PSPE ale AFAIK potrafi odpalic jedynie jakies homebrew i kilka demek. Nie przygladalem mu sie z bliska, nie testowalem, nie znam sie.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Mam prośbe do Moderatora BzyRes Możesz mi powiedzieć co konkretnie ściagnąć z PSPE ?? jakie pliki i jak je odpalić bardzo ci z góry dziękuje :) i serdecznie pozdrawiam
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Sciagasz najnowsza wersje emulatora - 0.9b. Poniewaz ma rozszerzenie *.zip.bin, koncowke ".bin" nalezy usunac, gdyz pobrany plik jest niczym innym jak archiwum spakowanym WinRARem. Do pelni szczescia potrzebna Ci jeszcze bedzie biblioteka sdl.dll, ktora mozesz pobrac na przyklad stad. Po skopiowaniu biblioteki do katalogu z rozpakowanym PSPE, emulator powinien sie uruchomic, ale wiem, ze w praktyce bywa roznie...
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

I mam problemik ponieważ gdy uruchamiam pojawia mi sie czarne okienko i za dosłownie momęcik znika i zapisuje mi sie błędzik w notatniku mianowicie brzmi on tak "Fatal signal: Segmentation Fault (SDL Parachute Deployed)"
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Problemu nie znam, więc powołując się na google założę, że brakuje Ci odpowiednich bibliotek SDL. Do pobrania stąd.

Teraz działa?

BTW. Bądź tak dobry i zedytuj posta :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

Ale które najlepiej mam pobrać ?? O wersje dokładnie chodzi i czy tylko ma być DLL czy coś jeszcze bo mam do wyboru takie rzeczy jak :Source Code:Runtime Libraries: Development Libraries: Prosze pomóżcie mi :(
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

wystarczy Runtime Libraries. Zetytuj wpisy powyżej.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

I znów ten sam błąd Fatal signal: Segmentation Fault (SDL Parachute Deployed)
:( a może ktoś z was pomógł by mi i na jakimś serwerze spakował ten Emulator w 100% działający u niego ??
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze - po raz ostatni edytowałem Twoje wpisy, albo nauczysz się robić to sam... albo w grę wejdą brutalne środki perswazji. Pierwsze upomnienie :!: :evil:

Po drugie.. masz w katalogu Game\Soft[X]\ plik EBOOT.PBP - wyglada na to że emulator go wymaga i przez to może być spowodowany bład "Fatal signal: Segmentation Fault (SDL Parachute Deployed)".
Od razu mówię by mnie nie pytać skąd i jak wziąć ten plik bo emulator uruchomiłem po raz pierwszy i sam nie wiem.
2BII!2B
ODPOWIEDZ