Dragon Ball Budokai III

Tutaj możecie publikować swoje recenzje, komentować recki innych użytkowników. My zaś najlepsze z nich umieścimy na łamach strony.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Dragon Ball Budokai III

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Oto recenzja najlepszej bijatyki na PS2... ( szczerze mówiąc tylko dla tej gry kupiłem PS2 który już popsuty leży w szafie :cry: ) ps. nigdy nie kupujcie PS2 !! polecam NGC lub X-xa 8) .... A oto moje dzieło :

====>Wstęp<=====
Atari po raz kolejny pokazał na co go stać. Po bardzo długim czasie doczekaliśmy
się oczekiwanego tytułu Dragon Ball Z Budokai 3. Nasza ukochana firma która
w głównej mierze tworzy gry Dragon Ball'a wydała na świat ich nowe dzieło.
Zapewne już wiele osób zetknęło się z tą grą i te osoby wiedzą jak wspaniale jest
wykonana ta gra. Ale nie każdemu musi się podobać każdy ma swej zdanie.
Lecz według mnie na tą grę nie ma mocnych!)


=>Faaalaaaa uderzeniowa-Energia Ki<=
Jak w poprzednich częściach spotkamy się z falami uderzeniowymi (Kamehameha, Masenko itp). Tym razem system specjalnych umiejętności Ultimate move's zmienia się
nie będzie trzeba kręcić na chama analogiem aby naładować więcej paska.
Za to będzie trochę spokojniejszy sposób czyli będzie trzeba w odpowiednim momencie
przycisnąć guzik aby naładować pasek.B3 No i następną nowość chyba wiele osób na to czekało
ja tez oczywiście, w końcu będzie można się mierzyć na nasze Fale używając analoga B3.
Efekty po prostu są wyśmienite jednym słowem to jest piękne. Jak już o efektach to nie mogę
pominąć bardzo ważnej rzeczy pamiętacie jak wyglądały aury w Budokai 2 Fuj... W Budokai 3
aury są dopracowane w 100% falują na wietrze i rozwiewają piasek na ziemi.B3


=>Jak coś nieznanego to Dragonrush<=
Aby użyć Dragonrush musimy wpierw wpaść w trans Hyper Mode (X+O+Trójkąt+Kwadrat)
Dragonrush jest podzielony na 3 części przed każdą możemy się obronić przyciskając ten sam guzik co
przeciwnik lub atakować czyli przyciskać inne guziki niż wróg.B3 U głównych postaci Dragonrush kończy się specjalnym atakiem np Goku-(Wrap Kamehameha).


=>Kaioken, SSJ, SSJ3 i to jeszcze Nowe formy i fuzje<=
Na naroście doczekaliśmy się 4 poziomów SSJ B3!!! Szkoda ze tylko 3 postacie (Goku, Vegeta i Gogeta)
mogą się zamieniać w ten poziom no ale trzeba się trzymać fabuły. Spotkamy się ze starymi fuzjami
(Vegetto, Gotrunks) i z jednym nowym Gogetą. Dodatkowo dostały dorzucone wszystkie formy
np Cell'a i Frezer'a.


=>Coraz więcej coraz więcej gdzie my pomieścimy tych wojowników)<=
Jak komuś było mało postaci w poprzednich częściach to Atari dopakował
parę nowych postaci a nawet parę z DB GT. Wymienię te najistotniejsze nowe postacie czyli Brolly, Jananba, Cooler, Metal Cooler, Bardock, Kid Goku (DB), Ubub, Shenron.B3 Więc będzie dużo grania.


=>Story Mode Dragon Universe<=
Stroy Mode zostaje niesamowicie ulepszone mamy możliwość latania po mapie i zbierania wszystkiego co się da (smoczych kul, przedmiotów, pieniędzy).B3 Także wielkim plusem dal tej gry
jest możliwość dostawania tak zwanych Leveli B3 postaciami czyli polepszanie postaci według własnej
woli. Jedynym minusem dla Story Mode w Budokai 3 jest to ze nie możemy grać wszystkimi postaciami jedynie głównymi (dla wszystkich wielbicieli Trunks'a ogłaszam ze nie można nim grać w Story Mode).


DragoN Ball Rulezz !!!!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ekhem..., nie to żebym się czepiał, ale kilka rzeczy wypadałoby poprawić, kilka dodać.
Proponuję opisać grafikę, muzykę, gameplay... Czytając Twój tekst odniosłem wrażenie, że jest to bardziej opis niż recenzja ;].
Oto recenzja najlepszej bijatyki na PS2...
Najlepszej z serii DBZ:B ma się rozumieć? ;P
ps. nigdy nie kupujcie PS2 !! polecam NGC lub X-xa
To, że PS2 jest konsolą najbardziej awaryjną spośród trzech, stacjonarnych NG nie oznacza, że jest złym sprzętem. Gry - beczka miodu, a to najbardziej się liczy. Co prawda możliwości techniczne, support dodatkowego hardware'u i scena są domeną XB, bezawaryjność i świerzość główną zaletą GCN, to IMO najlepszym obecnie sprzętem do grania jest PS2 - ze względu na tradycję, sentyment i GRY.
ODPOWIEDZ