Experiment Mahoroba

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Experiment Mahoroba

Post autor: winter_mute »

Brak pomysłu na świąteczny prezent? Jesteś miłośnikiem twórczości Nobuo Uematsu? Lubisz serię Final Fantasy? Kręcą Cię orientalne klimaty?... a może chciałbyś wspomóc działalność PSEmu.pl? Jeśli choć na jedno pytanie jesteś w stanie odpowiedzieć twierdząco, mam propozycję, która może Cię zainteresować. Propozycja, to w zasadzie płytka pt.: Final Fantasy Song Book Mahoroba…
Obrazek
… stanowiąca interesujący spin-off wśród soundtracków z serii FF. Znajdziesz na niej dziesięć utworów w relaksacyjnych brzmieniach, wzbogaconych jazzową nutą i oryginalnym (japońskim) wokalem. Brzmi to nader interesująco i jak na twórczość Nobuo całkiem uniwersalnie, więc pozycja nadaje się zarówno do powiększenia własnej audioteki, jak i na prezent świąteczny, nie tylko fana Final Fantasy czy KKW. Ot, przyjemność ze słuchania dla Was, praktyczne rozwiązanie dla serwisu , gdyż zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność portalu. Zainteresowany - zapraszam po szczegóły na forum oraz do licytacji na Allegro.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

FAQ:

Pyt.: Możesz napisać coś więcej o płycie?
Odp.: Sam tytuł już wiele mówi: Final Fantasy – muzyka bazująca na utworach z 3/5/7/9 części sagi; Song Book – 70% utworów z wokalem w języku japońskim, pozostałe ścieżki stricte instrumentalne; Mahoroba – japoński odpowiednik literackiej Arkadii, krainy spokoju i sielankowej szczęśliwości. Łącząc powyższe, otrzymujemy album z najciekawszymi utworami Final Fantasy, w relaksacyjnych, pełnych wdzięku instrumentalnych aranżacjach, wzbogaconych o ciekawy/oryginalny wokal. Czyni to z płyty propozycję uniwersalną, którą powinna przypaść do gustu zarówno fanom Final Fantasy, miłośnikom klimatów wprost z KKW, czy osobom, które po prostu, szukają odprężenia po ciężkim dniu w pracy. Więcej informacji znajdziecie na stronie aukcji, a sample do przesłuchania w serwisieYouTube.

Pyt.: Co tak drogo/tanio czyli skąd wzięła się cena?
Odp.: Na cenę wywoławczą składa się: koszt zakupu, sprowadzenia, wystawienia w serwisie aukcyjnym, pakowania oraz przesyłki. Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane koszty oraz fakt, że sklepowa cena niniejszej pozycji to 35$, sądzę że minimalne 98zł nie jest kwotą wygórowaną, a w zasadzie ceną poniżej wartości rynkowej.
Nie chcę żerować na domyślnej grupie potencjalnych nabywców, czyli odwiedzających serwis PSEmu.pl - załatwiam wszystkie formalności, staram się podejść do tematu najrzetelniej jak potrafię i wystawiam towar w możliwie najniższej cenie z nadzieją , że znajdą się osoby, które to docenią. Tyle z mojej, reszta, w tym cena finalna zależy już od Was.

Pyt.: O co chodzi z ceną finalną?
Odp.: Przedmioty są wystawione w formie licytacji, którą wygrywają trzy najwyższe oferty. Uzyskany tą drogą dochód (czyli różnica pomiędzy ceną finalną z wygrywającej oferty, a kosztami czyli ceną minimalną opisaną powyżej) zostanie spożytkowany na działalność serwisu PSEmu.pl i zależny jedynie od przebiegu licytacji, czyli chęci i dobrej woli licytujących.

Pyt.: Na co konkretnie zostanie przekazany dochód?
Odp.: Konkretnie nie wiem, bo to zależy od Waszego zainteresowania i środków jakie uda się uzyskać. Opłata domeny, nagroda w konkursie, impreza urodzinowa, kolejne płyty z muzyką, to pierwsze z brzegu możliwości zagospodarowania ww. kwoty, które przychodzą mi do głowy. Jednocześnie jestem otwarty na konstruktywne propozycje użytkowników, bo przecież ktoś może mieć lepszy pomysł.

Pyt.: W jakim stanie są przedmioty?
Odp.: Jedna sztuka została rozpakowana w celu wykonania dokumentacji multimedialnej, co za tym idzie folia fabryczna jest delikatnie rozcięta wzdłuż jednej krawędzi. Druga sztuka, posiada naklejoną na folii cenę. Trzecia, bez żadnych znaków szczególnych. Obecny stan przedmiotów oceniam na idealny, bez śladów użytkowania. Zastrzegam sobie jednak możliwość zmiany niniejszego stanu z dwóch powodów. Po pierwsze, przed wysyłką płyty zostaną zapakowane kopertę bąbelkową oraz dodatkowo zabezpieczone tekturą, niemniej nie biorę odpowiedzialności za działania firmy przewozowej, a co czasem dzieje się na poczcie każdy doskonale wie. Po drugie, na wyraźne życzenie kupującego płyta może zostać rozpakowana i zabezpieczona dodatkowo folią bąbelkową wewnątrz opakowania.

Pyt.: Jak wygląda finalizacja?
Odp.: Dla sprawnej i jak najszybszej finalizacji, akceptuję jedynie płatności w systemie `Płacę z Allegro`. Płyty są gotowe do wysyłki, więc zabezpieczony towar wysyłam listem poleconym priorytetowym do 48 godzin od otrzymania płatności. Na życzenie kupującego, mailem podsyłam skan potwierdzenia wysyłki.

Pyt.: Będzie więcej płyt do kupienia?
Odp.: Nie i nie wiem. Nie, ponieważ to jedyne 3 sztuki Mahoroby jakie posiadam do sprzedania. Nie wiem, gdyż niniejsza akcja ma charakter eksperymentalny i jeśli odniesie sukces, to jest zainteresowanie będzie duże, a inwestycja zwróci się w stopniu satysfakcjonującym nie wykluczam, że pojawią się kolejne propozycje muzyczne do nabycia.

Pyt.: Mam inne pytanie.
Odp.: Proszę pytać w niniejszym temacie, postaram się odpowiedzieć zgodnie ze stanem faktycznym i najrzetelniej jak potrafię.
2BII!2B
ODPOWIEDZ