PSEmu.pl b-day meeting

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl b-day meeting

Post autor: winter_mute »

W związku z chwilowo ograniczonymi możliwościami technicznymi, w postaci wielce zaawansowanego programu graficznego pt.: "MS Paint" oraz łącza internetowego o zawrotnej prędkości 56kbps chciałbym w dniu dzisiejszym, tudzież przy okazji siódmych urodzin serwisu, jedynie i w telegraficznym skrócie złożyć serdeczne podziękowania na ręce trzech grup osób... a mianowicie:
Obrazek
(1) wytrwałych czytelników naszej witryny, którzy pomimo braku aktualizacji czy równie widocznej absencji zdjęć roznegliżowanych kobiet na głównej, byli i są z nami przez te wszystkie lata; (2) obdarzonych niemałą kondycją fizyczną uczestników spotkania ku czci wspomnianych powyżej 7-mych urodzin strony, z szczególnym uwzględnieniem: długodystansowej ekipy zarządzającej, przednich gości związanych z zaprzyjaźnionym serwisem, imprezowej ekipy z soboty i środy, czy jak zwykle wymiatającego szefa wszystkich szefów; (3) pozwolę sobie zakończyć prywatnymi podziękowaniami dla mojego maleństwa, dzięki któremu... hmmm, cóż... ciągle mi się chce :] Reasumując: wielkie dzięki za spędzony wspólnie czas, szczególnie podczas tegorocznego spotkania - dla mnie, jest ono przeżyciem nie do zapomnienia, mam nadzieję, że również i dla Was. Z równie wielką nadzieją oczekuję ponownego spotkania za rok i czekam na wszelkie komentarze do niusa :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Komentarz ode mnie jak zwykle tendencyjny - dupa ten, kto nie byl.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

"Dawniej, żeby zobaczyć dupę, trzeba było zdjąć majtki...
Dzisiaj, żeby zobaczyć majtki, trzeba rozchylić dupę"


Edit. Napisałem tonę textu... kliknąłem submit, a tu okienko logowania, po zalogowoaniu textu nie było... także na chwile obecną jestem wku***ny, i jak się pozbieram to coś napiszę ;)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie rozumiem, co poeta mial na mysli. BTW; Bati, podjales sie juz nauki gry na gitarze?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bati, podjales sie juz nauki gry na gitarze?
Stawiam, że na razie nie ma czasu, w końcu musi przetańczyć 2 tygodnie bez muzyki :]


edit:
Napisałem tonę textu... kliknąłem submit, a tu okienko logowania, po zalogowoaniu textu nie było...
Mój sposób spod Firefox`a:
- wpisuje
- loguje sie
- a później daje wstecz
- tekst pojawia się ponownie i ponowny "Submit" przechodzi bez problemu

nie wiem czy działa z innymi przeglądarkami.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Właśnie w tej tonie textu było wyjaśnienie też o co chodziło... :D
Sposób nie zadziałał akurat wtedy, bo też tak zrobiłem :P.
Ogolnie to napisałem że było fajnie itp itd :P i że dużo akcji, typu własnie "2 gołe dupy" "supermen" "wydalanie zbędnego materiału genetycznego" czy właśnie "2 tygodnie tańca bez muzyki" ;D itp itd.
a poeta znalazł się taki na TKB (Tydzień Kultury Beskidzkiej) który własnie miał miejsce w Żywcu jak my tam byliśmy.... (te samochody poparkowane tak dziwnie pamiętacie ;D). Gdybyśmy o tym wiedzieli to można by było się przejść :P
I właśnie tam byłem z kumplem z Żywca. Siedzeliśmy sobie przy stoliku i zasłyszeliśmy ten text o dupie od jakiegoś gostka siedzącego nieopodal.
Chodzi o Stringi Bzyku :D (Żeby je ujżeć musisz rozchylić pośladki ;D)
Na gitarze jeszcze grać się nie zacząłem uczyć, bo kumpel w Żywcu nie ma gitary. Nie dam wam tej przyjemności ;D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Bati cała przyjemność akurat po mojej stronie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Nie dam się tak łatwo.
Już zacząłem Jutubować w poszukiwaniu kursów, a kupno gitary nastąpi jak tylko będe miał wolną stówke jakąś :)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ogolnie to napisałem że było fajnie itp itd :D i że dużo akcji, typu własnie "2 gołe dupy" "supermen" "wydalanie zbędnego materiału genetycznego" czy właśnie "2 tygodnie tańca bez muzyki"
A ja bym się nie rozpisywał tłumacząc, przecież wystarczy, że zarzuci się hasłem, a osoby zainteresowane i tak wiedzą o co come'on. Jeśli zaś ktoś -jak trafnie zauważył Bzyk- jest dupa, leniwa w dodatku, szukająca tylko wymówek by powiedzieć nie... to nie..ch się teraz domyśla :]

BTW; zapomnieliście o zwieńczeniu imprezy z środy - "shotgun"- a poza tym mam idealnego supermena na progu, 100x lepszego niż ten na górze :)
BTW2; dziś wieczorem wracam do domu, wiec i zdjęcia powinny się niedługo pojawić.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Mi się przypomniało C-C-C-COMBO BREAKER :)
Obrazek
ODPOWIEDZ