YT i testy SVN

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

YT i testy SVN

Post autor: winter_mute »

Nadeszła wiekopomna chwila, Polska-Anglia 1:0. Czy trzeba coś dodać? Wypadałoby napomknąć, że uzyskamy wynik nie jest zasługą selekcjonera, trenera czy samej reprezentacji, lecz naszego Zardon`a, który najwyraźniej wziął sobie do serca zachętę do testów i po wykonaniu tychże przygotował dla nas zabawny, jakże optymistyczny i trzeba to powiedzieć profesjonalnie wykonany materiał filmowy...
Obrazek
Cóż mogę rzec więcej - gorąco polecam zapoznanie się z powyższym filmem, równie ciepło zapraszam do komentowania pracy kolegi, zachęcam również do własnych testów, a na zakończenie ode mnie stary ale jary... - Co robi polski kibic gdy rodzima reprezentacja zdobywa Mistrzostwo Świata? - Wyłącza PlayStation i idzie spać :]
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

"Polska! Do boju Polska! Teraz wygramy każdy mecz!" - ...i w tym momencie zmieniam opcję Difficulty na najniższą... całkowicie przypadkowa scena :D
I żeby nie było - nic nie mam do "Angoli" ;) ...ole ole.....
Obrazek
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Hehe naprawdę dobry filmik i dobry dobór muzyki... zwłaszcza
"Polska! Do boju Polska! Teraz wygramy każdy mecz!" - ...i w tym momencie zmieniam opcję Difficulty na najniższą... całkowicie przypadkowa scena :D
Pozdrowienia dla autora
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
ODPOWIEDZ